Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nízky krvný tlak

bagration

nizky tlak je castokrat nebezpecnejsi ako vysoky. Takisto aj pomaly pulz. S vysokym tlakom sa da uspesne bojovat, zmenou zivotospravy, jedalnicka, ak to nejde, tak liekmi. S nizkym tlakom je to omnoho tazsie.

Jaja15

Tiež som z tých "nízkotlakových":o)) Jeden kardiolog v kupeloch mi povedal že čo najskôr k lekárke a nech mi predpíše kvapky na nízky tlak(sú aj lieky) pretože nízky je rovnako nebezpečný ako vysoký(pri nízkom ide o nedokrvenie)...Bola som u internistky a tá mi vravela, že nič mi nedá, pretože tie kvapky na nízky tlak majú veľmi veľa nežiaducich účinkov, nech viac pijem-aj minerálky a červené víno a tiež sa nemusím obmedzovať v solení, spomenula aj cvičenie...že vekom sa tlak prirodzene zvyšuje a ja mám aj preddyspozíciu k vyššiemu tlaku, nakoľko mama prekonala porážku z vysokého tlaku.....Takže tak...a to mávam tlak 80/60 - bežný...takže piť červené víno a soliť:o))- a vela vody(aj minerálky) a pohyb samozrejme

pepa16

Dobry den, mam 17 rokov, 175cm a 63 kg doktorka mi posledny cas vravieva, ze mam vysoky tlak lenze dnes rano som si ho merala a mala som 81/42/72. PROSIM poradte mi co to znamena??

madonna

ja mam 29 rokov 174vys.66kg a tlak 105-65 pijem vela vody a aj kavu a stale to je rovnake da sa s tym neako bojovat?alebo je to v poriadku?

pity

Čaute ľudia! Pripájam sa tiež do diskusie. Mám 18rokov a nízky TK mám už 2roky a pulz zhruba 130-140. Dlho som s tým behala po doktoroch a nakoniec mi zistili poruchu štítnej žľazy. Doktorka mi však povedala, že nízky TK sa vyskytuje u mnohých ľudí a nezvykne vyvolávať veľké ťažkosti, akurát pri zmene polohy napr z ľahu do stoja. Taktiež mi povedala. že príčina nízkehoTK može byť únava,lieky, rôzne diety, ale často je to aj bez príčiny. Doporučila mi pravidelne športovať a racionálne sa stravovať. Dala som na jej rady a pomohlo mi to. Tlak sa mi síce nezvýšil, ale cítim sa určite lepšie.

cenki

A ja by som rad dostal odpoved co mi vlastne je..ide o to ze mam strasne nizky tlak...dokonca v nemocnici na vysetreniach mi nic nezistili...teda okrem toho ze mi nedokazu zmerat tlak...a ze pri zatazi mi tlak klesa a nie stupa..co mam robit ako sa proti tomu branit ? aka je to diagnoza ? prosim o odpoved mailom na cenki@azet.sk

Josh

Caute, chcel by som vediet som nejaky malatny a boli ma lopatka trva to asi 2 dni a chcel by som vediet ci by to mohlo byt od nizkeho tlaku. vdaka

jaja

pripájam sa do diskusie,poznám ten pocit z nízkeho tlaku,tiež mávam 80/55,90/60 a.p. aj napriek tomu,že pijem 3xkávu denne,cvičím,pijem min.2l minerálky,zdravo jem...obávam sa,či nemám nejaké skryté ochorenie,vraj to môže súvisieť so štítnou žľažou...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.