Ktora antikoncepcia je podla vas najlepsia?

Súvisiaci obsah

tiger007

Ja by som sa chcela opytat aky mate nazor na to ze mi pan doktor predpisal antikoncepciu bez krvnych testov je to standardny postup? A predpisal mi Belaru...priadel si hnrd dal zystit od znamich doktorov ci je to dobra anti a ze je zla ze vraj ... chcr mi dat spravit testy a vybrat tu vhodnu ...ja nechcem menit doktora mam za nim ptist ze belaru nechcem koli zlym odozvam a ze nech mi predpise tuto?

pomoooo

ahojte pls čo mi odporúčate najradčej by som nebrala nič no priatel je alergyk na latex a i tak je to s gumu des a neviem sa vôbec rozhodnúť ..... prosím paradili by ste mi dačo čo naj naj účinejšie ?

Swetlus

Ja som mala rok Karhlu , tá bola fajn..a teraz mám Karhlight a som spokojná..je určená na to aby si nepribrala

RNG

Jedinym slovom, nehormonalna.
Ta nema prakticky ziadne ucinky na telo, akurat, ze zabije spermie. Molekuly nonoxynolu(N-9) su privelke na absorbciu takze vytece bez problemov za par hodin von.
Jedine, co to moze sposobit u maleho percenta zien je jemne podrazdenie,kedze je to vlastne slaba kyselina, co samozrejme je len docasne.

angie104

Ahojte, tak ja som začala s Bellarou- to bola katastrofa. Mávala som normálne ranné nevoľnosti ako tehotná :D Potom som mala Nuvaring- krúžok a ten bol fajn ale sex s ním bol fakt o ničom, niekedy mi aj vyliezal von a to nebolo bohviečo. Teraz som na Softine, že vraj najmodernejšia, no neviem neviem...Beriem ju len prvý mesiac a už som taká nervózna, precitlivená až strach. A krvácam 3 týždne vkuse a nevyzerá že by som mala prestať! :(

sdfgsdfg

Cyclotest 2 - jednoznacne odporucam. Zena nemusi do seba pchat ziadnu chemiu, ktora jej skodi a ktora ju ovplyvnuje a pokial je cyklus 28 dni +-2 dni, tak je to velmi spolahlive. (Nehovoriac aj o opacnej funkcii, teda ak chce zena pocat :)

anavi951

Chloe? :-O je asi medzi najškodlivejšími antikoncepciami, nikdy viac. Po roku užívania som trpela nespavosťou, bolesťami hlavy, nevoľnosťou, srdce mi bilo ako nikdy. Akonáhle som ju vysadila, všetko to prestalo a cítila som a oveľa lepšie. Brala som ju asi pred 5 rokmi. Nikdy viac. Už nikdy nechcem HAK ani vidieť.. Všetkým v mojom okolí HAK určitým spôsobom dobabrala zdravie. Ikeď Hak má výhody, ako dobrá pleť, väčšie prsia, bezbolestná menštruácia, ochrana pred otehotnením, nevýhody prevažujú.

Monika1990

Jednoznace odporucam chloe. Vyskusala som tri antikoncepcie no chloe na moj narocny organizmus nemalo ziadne vedlajsie ucinky. Nepribrala som ani neschudla, prsia sa mi v dobe uzivania zvecsili, pravidelna a menej bolestiva menstruacia, ziadne spinenie mimo cyklu, s chutou na sex som nemala vobec problem ani z vlhnutim

Kristína

Dobrý deň, ja som brala asi 3/4 roka antikoncepciu Dienorette a bola som s ňou veľmi spokojná; nepribrala som, neviem však, ako účinkuje na akné, lebo s tým som nikdy problém nemala, menštruácia bola pravidelná a aj keď som zabudla na tabletku, že som ju zobrala aj o pár hodín neskôr (vždy do 12) alebo som celý mesiac brala tak že raz o dve hodiny skôr, raz neskôr, nikdy som neotehotnela. Prestala som ju brať len kvôli presviedčaniu môjho priateľa, ktorý bol až zhrozený z tých vedľajších účinkov. Na sebe som si však ani jeden z nich nevšimla.

Nela41

Ja po 1,5 roku užívania antikoncepcie musím ďalšie dlhé mesiace brať iné hormóny aby sami upravilo všetko čo antika pokazila takže asi tak ... len si to jedzte ;)