Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jeho byvala........hrozneee

Príspevok v téme: jeho byvala........hrozneee
kissinka

chodim so svojim priatelom uz 8 mesiacov ale je tu jeden problem...jeho byvala ona ho chce a stale mu vola ci nejde von a minule s nou isiel ale povedal mi to a ja som sa nechcela tvarit ze ziarlim a potom sa nanho stale lepi a chce ho naspat viem ze on ju ma rad ale mna lubi neviem co mam robit prosim poradte hocikedy sa aj sami rozpravaju ...a tak

ddddd

Jasne mu to musíš dať najavo, že sa ti to nepáči. Môj priateľ sa stretol tiež s jeho bývalou, neviem koľko krát, ale raz určite na diske a ešte ju aj domov išiel odprevadiť. Priznal sa mi s tým, lebo ja som tam vtedy nebola (bývali sme ďaleko od seba), povedal, že to pre neho nič neznamenalo, ale aj tak som u to dala riadne vyžrať. Až potom si asi uvedomil, že som to ja čo potrebuje. A už sme spolu 12 rokov šťastní manželia.

sisinkaaa

Ahojte mne sa stalo toto: Moj priatel sa raz stretol s byvalou, bola som mimo domova, islo vraj o zmierenie, aby sa nehnevali na seba a ostali kamosi, no ona mu natarala hovadiny do hlavy a vraj z lutosti sa pobozkali, chlapec mal chaoz v hlave dali sme si pauzu a ja neviem ci citim lasku ci nenavist a sme spolu...

poucena

Ja som mala podobny problem. Ta krava sa nanho stale lepila, ako pises ty, este aj predo mnou sa na nho usmievala, no hnus...Oni sa rozisli akoze v dobrom, tak som nerobila sceny aj ked mi to vadilo. Nechcela som vyzerat ako hysterka. Aj som mu to povedala, on ze to nic nie je a tak. Po roku ma nechal a to tak, ze s nou skoncil v posteli. Uhnala ho. Ale je to samozrejme jeho vina, tej baby a moja tiez, ze som to nechala zajst tak daleko. Poucila som sa a dnes by som to svojmu terajsiemu partnerovi nedovolila, ale ten by ani take veci nerobil, lebo normalni to nerobia. Inak som tej babe aj vdacna, lebo casom som zistila, ze ten byvaly je absolutne nespolahlivy a nezodpovedny clovek, zavisly na drogach a pocitacovych hrach, tak som rada, lebo neviem ako by som dopadla...:)Tolko k mojej skusenosti. Ak chces, tak sa pouc. Ak sa chalan styka s byvalymi, je to zle.

hmmmmmm

fu no tak ja by som jej dala uz poriadne cez papulu alebo aspon sa s nou medzi 4mi ocami pekne porozpravala nech sa uvedomi dievca uz by som bola riadne nazurena.kks to si nechas???kebyze ide moj s byvalkou von tak by som nanho tak vyletela ze by to lutoval do konca zivota..taketo veci ma vedia nastvat.ale proste bud sa s nou porozpravaj potom aj s nim poriadne a ked to neprestane tak jej daj jednu cez papulu a bude

moniqa87

tyzden? to sa da nazvat chodenim? no to je jedno, ale ona od toho vztahu asi nedostala to co chcela tak teraz ho chce nasilu, jasne mu povedz, ze si neprajes aby sa s nous tretaval a aby mu stale vyvolavala, ak je chalan pri zmysloch tak sa spamata, ak nie, tak od takeho ruky prec

kissinka

no chodili spolu asi tyzden a to asi pred dvomi rokmi a ked sa stretnu tak sa spolu bavia a su sami a mne to vadi

mora

tvoj drahy je obycajny pako.. keby mal poriadok vo svojich vztahoch tak by sa s nou nestretaval.. a ty neviem preco sa hras na nieco co nie si.. ak ti to vadi a ziarlis tak mu to povedz, je to predsa prirodzene.. ako by sa on citil keby si sa ty stretavala so svojim byvalym?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jeho byvala........hrozneee - Fórum - ZDRAVIE.sk