Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Venušine guličky..

Navrhár

Ahoj. Tak na priklad ped porodom co su zeny roztiahnute treba vyskusat fisting. Predavaju aj umelu ruku a s tym to citit urcite budes

japonecka

baby ja mam umele este som ich neskusala.. kde ich drzite aby na nich nepadal prach? Pred zavadzanim v com umyvate? Prosim napiste, normalne ste mi urobili chut vyskusat to dnes pri cviceni:-)

Sakraf16

Mam na predaj jedny venusine gulicky. Ak ma niekto zaujem napiste na mail melega16@gmail.com a vieme sa dohodnut ;)

Robert Peterky

Rastimila a ty skúmaš detailne všetky zložky ktoré sú obsiahnuté v jedle ktoré denne konzumuješ? Robíš dôkladnú analýzu všetkých prvkov? A predpokladám že to robíš aj pri šampónoch, sprchových géloch, oblečení, hračkách pre deti a pod...Sú inštitúcie a organizácie, ktoré sú za toto zodpovedné a ak je to schválené na používanie, nemôže to byť nijak strašne zlé.

Rastimila

Robertko a ty si tu nerobis nahodou tak reklamu na svoj sexshop ze ich tak obhajujes a vyhlasujes ze su neskodne? Robil si aj vyskum aky dopad na zdravie zien maju? Mas to potvrdene ze su zdraviu a telu zeny neskodne? Ak nepoznas zlozenie materialu z ktoreho su vyrabane najma ked sa dnes vsetko vyraba a dovaza z ciny tak nemozes mat istotu ze niesu skodlive.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.