FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Venušine guličky..

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Venušine guličky.." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Sexuológia
    mokka08.08.08 18:27??.??.251.102

damy mate s nimi skusenosti ? povedzte ake su, klady aj zapory.. dakujm :)

• 69momo13.12.13 16:42??.??.52.102

Chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť dnes mi prišli guličky ale sú skôr v tvare vajíčok. Skúsila som ich a žiaľ druhá sa nevojde, keď aj, hneď vypadne. Tak mladším babám by som asi odporúčala menší priemer guličiek.

• M 2510.04.13 16:44??.??.1.163

jany , strč si vibrátor do penisu :D :D

• jany145510.04.13 00:18??.??.191.77

Prosimvas maju.take nieco aj pre muzov? Rozpravat sa s niekym a pri tom si robit dobre neni zle :) prosim pomozte nie na anal ale na penis dik ;)

• neznáma Q29.12.12 14:42??.??.154.129

ahojte

uputala ma tato tema

ja mam tiez venusine gulicky.len včera mi došli,ale newm ako ich mam zaviest.Prosim poradte ,mi

dakujem

• Astrid28.12.12 22:55??.??.154.129

bebe1112 to bolo vybračné vajíčko.

A ja som tiež mala skúsenosť s venušinymi guličkami a bola som viac než spokojná.

• bebe111225.12.12 13:37??.??.49.164

Prosím poradili by ste mi ake by boli najlešie? Ktoré ste sa vyjadrili viac pozitivne... ja by som chcela ten s ovládačom :)

• Marii3316.07.12 22:05??.??.233.250

ak by to ešte niekoho zaujímalo vzhľadom na dlhý čas ktorý prešiel, tak dnes som ich testovala a som trošku sklamaná. čakala som viac. a ako som tu niekde čítala že na cene nezáleží tak určite záleží. tie drahšie sú z kvalitnejšieho materiálu a tiež menej hlučné ! a neobjednávať z internetu ! na nete je všetko možné vrátiť takže nemôžete vedieť koľka v poradí tu vecičku máte ... dúfam že som pomohla :)

• L_16.01.12 09:55??.??.140.85

Baby, z akého obchodu ste si ich objednávali? Teda ak ste si ich kupovali na internete. Vedeli by ste mi doporučiť nejakú stránku kde majú dobré a kvalitné produkty a aj to relatívne rýchlo príde? :)

Ďakujem

• guľôčka02.12.09 19:42??.??.79.250

Ahojte baby, zaujala ma debata. Ja mám teraz Venušine guľôčky v Mikulášskom balíčku, čo sme si kúpili s priateľom. Idem ich teda skúsiť :D

Inak niekto sa pýtal, v akej cenovej relácií sa dajú kúpiť: tak to závisí od materiálu, či majú vibrátor a tak, ale medzi 3-30eur..

a môžem potvrdiť, že predstava, že máte niečo \"vovnútri\" je mi vzrušujúca, hlavne pre priateľa. Ten môj bol z toho úplne paf, keď som si zaviedla vibrujúce vajíčko a dala mu do rúk ovládať! Mali ste vidieť jeho výraz! :D

I keď ho stlačil prvý krát, išla som puknúť od smiechu a ihneď mi to vypadlo! Bol to veľmi nezvyklý pocit.. Potom som si ho musela na ulici vyberať :D Takže ak sa rozhodnete vyviesť priateľovi podobné prekvapenie (odporúčam!), najprv si to vyskúšajte \"nanečisto\" ;)

Veľa šťastia s guličkami! :)

• kwaka28.09.09 17:23??.??.9.171

no ja ich mam tiez a ako sem tam ich zacitim v sebe ked sa zohnem alebo co tale ze by ma to nejak extra vzrusilo:D hehe to skorej priatela a ked som mu povedala vecer ze ich mam od rana aj v robote en to sme este boli v bare a tak..no ostal ako obareny udiveny a hned aj tvrdy hehe :D:D no ale musim povedat ze ked sme trosku pili tak sme sa stavili aby si ich dal do zadko on hehe a sranda bola isli sme sa hned milovat a on ich pochvalil skorej nez ja :D sa mu to pacilo ale potom po ich vybrati povedal ze v zivote nikdy :D muka pekelne pri vytahovani chichi :):)

• janekMY3328.09.09 16:41??.??.222.52

ale ved to je povinna vibava zien a pouziva sa to na to aby bola zena dokonalejsia pri sexe a to tym ze zena ma pocit ze jej to vilezie tak stiska a ten trik zo stiskanim pouzije pri sexe

• hihihahahihi27.09.09 21:22??.??.255.148

ahojte dovolím si skopčiť jeden článok ;)

Venušine guličky fungujú na veľmi jednoduchom princípe. Tie, ktoré vidíte majú v sebe ešte jedny menšie, ktoré pri pohybe hrkajú. Tieto vibrácie sa prenášajú cez vonkajšiu guličku na steny vagíny. Aby teda guličky fungovali tak ako majú, musí žena, ktorá ich má v sebe chodiť, cvičiť, tancovať, bicyklovať a podobne. S venušinými guličkami sa aj nudné upratovanie stane vzrušujúca a obľúbená činnosť! Obe guličky sú spojené krátkou šnúrkou a ukončené sú dlhšou šnúrkou, pomocou ktorej sa vkladajú a vyťahujú z tých najtajnejších miest.

Guličky sa väčšinou vyrábajú z plastu, avšak natrafiť môžete aj na kovové, ktoré chladia alebo na silikónové s výčnelkami, ktoré zas príjemne dráždia. Drvivá väčšina z nich je veľká 3 cm a niekedy 3 a pol centimetra. Nemusia však byť vždy guľaté. Bývajú dokonca aj v tvare jahody.

venusine gulicky avenusine gulicky b

Používanie venušiných guličiek má samé pozitíva. Ich stimuláciou sa lepšie prekrvuje pošvová stena. Ak ich budete mať v sebe, musíte ich udržať vo vnútri, čím posilňujete svalstvo panvového dna. No a do tretice, posilnené svaly znižujú výskyt inkontinencie.

Venušine guličky ocenia aj čerstvé mamičky, ktoré si chcú po dlhých týždňoch alebo mesiacoch užiť vášnivé a vzrušujúce milovanie. Po pôrode a následnom zašívaní totiž býva ženská pošva stiahnutá a citlivá. Guličky pomôžu uvoľniť a zároveň posilniť vaginálne svalstvo a týmto spôsobom všetko tam dole pripravia na klasické milovanie!

strašne by som ich chcela, aj priatelovi som povedala o mojej "túžbe" no sú dosť drahé tak si budem musieť počkať asi až na ježiška :( baby v akej cene ste ich vy kúpili ???

• drozd01.09.09 17:48??.??.16.112

a nevypadavaju pocas chode von? ja mam problem s unikom mocu a uvazujem nad takou moznostou...

a co alergie na material z ktoreho su vyrobene?

• zzzzzz01.09.09 16:52??.??.110.220

tak teraz mam kupit priatelke alebo nie su fajn alebo odveci.?

• kolo22.04.09 15:27??.??.195.4

Baby, nemali ste problém s ich vybratím? (ak ste ešte mladšie a teda užšie :D) Dík

• ashly15.08.08 20:13??.??.218.138

Ahojte:) no ja sa pridám k téme pretože ajja som dostala od priatela guličky:).. no najrpv som si myslela ze to nič nebude no je to velmi fajné no zatím som ich mala len raz ale určite ich chcem vyskúšať pri nejakej innej činnosti ako chôdzi a tak:) tak poradte ako si ich lepšie zaviesť alebo čo pri tom robiť aby to vzrušenie bolo väčšie:)Diky
    PS: tie čo to ešte nemajú kúpte si:)

• keka10.08.08 11:25??.??.251.102

ano je to pravda, su prevencia proti neskorsej inkontinencii moca a na posilnenie svalstva takze nie len pre rozkos :)

• ??????09.08.08 23:24??.??.247.120

pocula som je su dobre na spevnovanie posvoveho svalstva ,je to pravda???

• ira09.08.08 21:56??.??.251.102

mila jajajka

tvoje deviantne sexualne tuzby tu nikoho nezaujimaju ,, praktizuj si ich kolko chces doma strkaj si tam trebars aj koliky ked dolames stolicky ale tu sa o Tvoje uchylky nikto nezaujima... si trapna

• jajajka09.08.08 21:06??.??.218.136

..a co obratit si stolicku hore nohami?..

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch