Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Venušine guličky..

koniarka

poradte nieco dobre na prekrvenie posvy,som 6m od porodu a je to bieda,vydrazena som dobre a moc tiez toho necitim

69momo

Chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť dnes mi prišli guličky ale sú skôr v tvare vajíčok. Skúsila som ich a žiaľ druhá sa nevojde, keď aj, hneď vypadne. Tak mladším babám by som asi odporúčala menší priemer guličiek.

jany1455

Prosimvas maju.take nieco aj pre muzov? Rozpravat sa s niekym a pri tom si robit dobre neni zle :) prosim pomozte nie na anal ale na penis dik ;)

neznáma Q

ahojte
uputala ma tato tema
ja mam tiez venusine gulicky.len včera mi došli,ale newm ako ich mam zaviest.Prosim poradte ,mi
dakujem

Astrid

bebe1112 to bolo vybračné vajíčko.
A ja som tiež mala skúsenosť s venušinymi guličkami a bola som viac než spokojná.

bebe1112

Prosím poradili by ste mi ake by boli najlešie? Ktoré ste sa vyjadrili viac pozitivne... ja by som chcela ten s ovládačom :)

Marii33

ak by to ešte niekoho zaujímalo vzhľadom na dlhý čas ktorý prešiel, tak dnes som ich testovala a som trošku sklamaná. čakala som viac. a ako som tu niekde čítala že na cene nezáleží tak určite záleží. tie drahšie sú z kvalitnejšieho materiálu a tiež menej hlučné ! a neobjednávať z internetu ! na nete je všetko možné vrátiť takže nemôžete vedieť koľka v poradí tu vecičku máte ... dúfam že som pomohla :)

L_

Baby, z akého obchodu ste si ich objednávali? Teda ak ste si ich kupovali na internete. Vedeli by ste mi doporučiť nejakú stránku kde majú dobré a kvalitné produkty a aj to relatívne rýchlo príde? :)
Ďakujem

guľôčka

Ahojte baby, zaujala ma debata. Ja mám teraz Venušine guľôčky v Mikulášskom balíčku, čo sme si kúpili s priateľom. Idem ich teda skúsiť :D

Inak niekto sa pýtal, v akej cenovej relácií sa dajú kúpiť: tak to závisí od materiálu, či majú vibrátor a tak, ale medzi 3-30eur..

a môžem potvrdiť, že predstava, že máte niečo "vovnútri" je mi vzrušujúca, hlavne pre priateľa. Ten môj bol z toho úplne paf, keď som si zaviedla vibrujúce vajíčko a dala mu do rúk ovládať! Mali ste vidieť jeho výraz! :D

I keď ho stlačil prvý krát, išla som puknúť od smiechu a ihneď mi to vypadlo! Bol to veľmi nezvyklý pocit.. Potom som si ho musela na ulici vyberať :D Takže ak sa rozhodnete vyviesť priateľovi podobné prekvapenie (odporúčam!), najprv si to vyskúšajte "nanečisto" ;)

Veľa šťastia s guličkami! :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Venušine guličky.. - Fórum - ZDRAVIE.sk