Venušine guličky..

Astrid

bebe1112 to bolo vybračné vajíčko.
A ja som tiež mala skúsenosť s venušinymi guličkami a bola som viac než spokojná.

bebe1112

Prosím poradili by ste mi ake by boli najlešie? Ktoré ste sa vyjadrili viac pozitivne... ja by som chcela ten s ovládačom :)

Marii33

ak by to ešte niekoho zaujímalo vzhľadom na dlhý čas ktorý prešiel, tak dnes som ich testovala a som trošku sklamaná. čakala som viac. a ako som tu niekde čítala že na cene nezáleží tak určite záleží. tie drahšie sú z kvalitnejšieho materiálu a tiež menej hlučné ! a neobjednávať z internetu ! na nete je všetko možné vrátiť takže nemôžete vedieť koľka v poradí tu vecičku máte ... dúfam že som pomohla :)

L_

Baby, z akého obchodu ste si ich objednávali? Teda ak ste si ich kupovali na internete. Vedeli by ste mi doporučiť nejakú stránku kde majú dobré a kvalitné produkty a aj to relatívne rýchlo príde? :)
Ďakujem

guľôčka

Ahojte baby, zaujala ma debata. Ja mám teraz Venušine guľôčky v Mikulášskom balíčku, čo sme si kúpili s priateľom. Idem ich teda skúsiť :D

Inak niekto sa pýtal, v akej cenovej relácií sa dajú kúpiť: tak to závisí od materiálu, či majú vibrátor a tak, ale medzi 3-30eur..

a môžem potvrdiť, že predstava, že máte niečo "vovnútri" je mi vzrušujúca, hlavne pre priateľa. Ten môj bol z toho úplne paf, keď som si zaviedla vibrujúce vajíčko a dala mu do rúk ovládať! Mali ste vidieť jeho výraz! :D

I keď ho stlačil prvý krát, išla som puknúť od smiechu a ihneď mi to vypadlo! Bol to veľmi nezvyklý pocit.. Potom som si ho musela na ulici vyberať :D Takže ak sa rozhodnete vyviesť priateľovi podobné prekvapenie (odporúčam!), najprv si to vyskúšajte "nanečisto" ;)

Veľa šťastia s guličkami! :)

kwaka

no ja ich mam tiez a ako sem tam ich zacitim v sebe ked sa zohnem alebo co tale ze by ma to nejak extra vzrusilo:D hehe to skorej priatela a ked som mu povedala vecer ze ich mam od rana aj v robote en to sme este boli v bare a tak..no ostal ako obareny udiveny a hned aj tvrdy hehe :D:D no ale musim povedat ze ked sme trosku pili tak sme sa stavili aby si ich dal do zadko on hehe a sranda bola isli sme sa hned milovat a on ich pochvalil skorej nez ja :D sa mu to pacilo ale potom po ich vybrati povedal ze v zivote nikdy :D muka pekelne pri vytahovani chichi :):)

janekMY33

ale ved to je povinna vibava zien a pouziva sa to na to aby bola zena dokonalejsia pri sexe a to tym ze zena ma pocit ze jej to vilezie tak stiska a ten trik zo stiskanim pouzije pri sexe

hihihahahihi

ahojte dovolím si skopčiť jeden článok ;)

Venušine guličky fungujú na veľmi jednoduchom princípe. Tie, ktoré vidíte majú v sebe ešte jedny menšie, ktoré pri pohybe hrkajú. Tieto vibrácie sa prenášajú cez vonkajšiu guličku na steny vagíny. Aby teda guličky fungovali tak ako majú, musí žena, ktorá ich má v sebe chodiť, cvičiť, tancovať, bicyklovať a podobne. S venušinými guličkami sa aj nudné upratovanie stane vzrušujúca a obľúbená činnosť! Obe guličky sú spojené krátkou šnúrkou a ukončené sú dlhšou šnúrkou, pomocou ktorej sa vkladajú a vyťahujú z tých najtajnejších miest.
Guličky sa väčšinou vyrábajú z plastu, avšak natrafiť môžete aj na kovové, ktoré chladia alebo na silikónové s výčnelkami, ktoré zas príjemne dráždia. Drvivá väčšina z nich je veľká 3 cm a niekedy 3 a pol centimetra. Nemusia však byť vždy guľaté. Bývajú dokonca aj v tvare jahody.
venusine gulicky avenusine gulicky b

Používanie venušiných guličiek má samé pozitíva. Ich stimuláciou sa lepšie prekrvuje pošvová stena. Ak ich budete mať v sebe, musíte ich udržať vo vnútri, čím posilňujete svalstvo panvového dna. No a do tretice, posilnené svaly znižujú výskyt inkontinencie.
Venušine guličky ocenia aj čerstvé mamičky, ktoré si chcú po dlhých týždňoch alebo mesiacoch užiť vášnivé a vzrušujúce milovanie. Po pôrode a následnom zašívaní totiž býva ženská pošva stiahnutá a citlivá. Guličky pomôžu uvoľniť a zároveň posilniť vaginálne svalstvo a týmto spôsobom všetko tam dole pripravia na klasické milovanie!

strašne by som ich chcela, aj priatelovi som povedala o mojej "túžbe" no sú dosť drahé tak si budem musieť počkať asi až na ježiška :( baby v akej cene ste ich vy kúpili ???

drozd

a nevypadavaju pocas chode von? ja mam problem s unikom mocu a uvazujem nad takou moznostou...
a co alergie na material z ktoreho su vyrobene?