kamienok na zube

maja_23

...lepim swarovsky crystal na zuby (rozne farby)..1kamienok- 10eur (300sk) ..APLIKACIA S PROFESIONALNYM MATERIALOM !!! ..som vyskolena a mam prax, kedze som s tym robila v zahranici..blizsie info maja23@pobox.sk Poprad a okolie, v pripade vacsieho zaujmu aj dalsie mesta

maja_23

...lepim swarovsky crystal na zuby (rozne farby)..1kamienok- 10eur (300sk) ..APLIKACIA S PROFESIONALNYM MATERIALOM !!! ..som vyskolena a mam prax, kedze som s tym robila v zahranici..blizsie info maja23@pobox.sk Poprad a okolie, v pripade vacsieho zaujmu aj dalsie mesta

wikina

no ahojte ja som si kamienok dala nalepit asi pred 4 rokmi na siciliii a drzi chvlabohu stale pltila som 50 eur inak precitajte si nove zdravie tam je o kamienkoch viac a dokonca ze vydrzia max. rok co sa o mne neda povedat ale poznam par ludi cos kvlitou na slovensku nie su spokojni a casto im kamienok popravde odpadol za par mesiacov tak neviem

kenza

Zubom to neskodi vobec. Ja to mam robene u svojej zubarky v BA, v petrzalke. Myslim, ze kazdy zubar by to mal robit. Skuste sa opytat. Platila som nejakych 1100sk uz neviem, si presne nepamätam. Ale po troch mesiacoch mi to odpadlo, neviem akym zazrakom.. Tak som si to dala urobit u priatelov znamej, v ruzinove. A mam to uz 5 mesiacov. Hej, 2-3 roky by to malo vydrzat. Je to bezbolestne, to sa da na zub lepidlo a do toho sa vsadi kamienok..

0lexinka

prosím vas neviete niekto nejaku stranku o tychto kamienkoch...strašne sa mi to páči ale bojím sa ze to škodí zubom..viete niečo o tom...aj cena ma zaujíma...