Nenavidi ma -ani ma nepozna - lebo som sa predvadzala:(

Príspevok v téme: Nenavidi ma -ani ma nepozna - lebo som sa predvadzala:(
bebenko000

mam 14 rokov a pred mesiacom sme sa prestahovali do ineho mesta.... je tu jeden chalan ktory sa mi moc paci ... moc ho nepoznam iba trocha a zo zaciatku pisal jednemu chalanovi ze by so mnou hcodil ze sa ma opyta ze ci snim chcem hcodit..lenze potom ked sme sa stretli von tak som sa strasne predvadzala a robil zo seba kravu:(..takze sa ma to ani neodpytal ba co horsie on ma normalne znenavidel..no proste a jednoducho ma ma plnae zuby...mna to velmi mrzi a chcela bby som to napravit a aukzat ze ja som normalna v pohode baba...ako to mam?.. ako mam postupovat?.co robit a co nie?..prosim moc ma to mrzi.. a nepiste mi pls ze sa snim mam porozpravat lebo to nedokazem on ma ignoruje..:(takze to nejdem skusat...jedine ze by som bola nejako vonka vo vacsej pratii a tam nejako nieco skusila..alebo ja newem:(..da sa to zachrnait??

lalitaa

Jaaaj, nad tym sa netrap...stava sa...a nielen 14-tkam...keby si videla ako sa dokazeme strapnit obcas aj my nechtiac...len ma prekvapuje to, ze 14-tka a uz ju trapia taketo problemy...ty kokos, ja som mala mindraky pobozkat chalana v 18-tke ci uz som na to pripravena...uch...

rebekka

bebenko,porozpravaj sa s nim..povedz mu to co si povedala nam..ze si sa presdvadzala..ked je to normalny chalan tak to pochopi :)