Farebné kontaktné šošovky

Príspevok v téme: Farebné kontaktné šošovky
dominiqa

ahojte ja by som sa cchcela spýtať,že kolko stoja cca farebné kontaktné šošovky,pretože od prírody mám hnedé oči ktoré by som chcela občas zmeniť na peknučkú modrú.;)...drahšie sú aj s dioptriami,či bez?...Pretože rodičia mi na to nechcú dať,musela by som si našetriť sama,čize kolko cca by to bolo..:)

Trixie777

Všimla som si, že táto diskusia je staršia, ale ak je tu eŠte niekto kto zháňa kvalitné farebné šošovky za primeranú ozaj rozumnú cenu tak prikladám svoj tip - optikaexclusiv.sk

1Malina1

Ahojte, predam kontaktne sosovky znacky Surevue, dva pary -2 a dva pary -2,5, zakrivenie 8,8. Sosovky su neporusene, neotvorene, zabalene original v obale. Nedavno som bola na operaciu, tak ich uz nebudem potrebovat. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte mailom: surinakova.monika@gmail.com

ushko

sosovky su super .. sice ich obcas prestriedam s brylkami, ale nedam na ne dopustit :) z netu su vzdy lacnejsie ako u ocnej.. objednavam si zo sosovky-kontaktne.sk.. vacsinu maju na sklade, a super je to, ze v ramci BA si ich mozte vyzdvihnut uz aj osobne .. a su o polku lacnejsie ako od mojej tetusky ociarky :) a farebne maju uz od 20 €.. ak niekto chcete, mozete pri objednavke zadat moj kupon na zlavu 3%-

qh1e8d0x

siisa 25

Bassska9 joj to je skoda,ze nie si spokojna,lebo mne sa tiez velmi pacili a uz som si na ne robila zalusk a ja mam este aj oci velmi citlive kvoli alergii vies takze som sklamana,a to sa da tak lahko utrhnut?ja mam tie freshlook grey-sede ciste iba na zmenu farby duhovky a mala som to len raz,lebo mi drazdili oci tiez a navyse ani si to neviem dobre nasadit mam problemy s aplikaciou sosoviek neviete mi nieco poradit ako na to baby?a mam to uz dva roky to je uz stare ze,musim to uz vyhodit

anna555 to je super,ze su aj nedioptricke a to presne ten isty odtien,to by bolo skvele,lebo ta farba je tiez velmi pekna,a tie sterilig tiez objednavas tam cez net?

anna555

Ahojte,Bassska tak to je mi lúto že je natrhnutá,mne sa to zatial nikdy nestalo,nemôžeš mať dlhé nechty a treba s tým jemnučko zaobchádzať,teraz to nosiť nemôžeš ked je natrhnutá,inak teraz si idem objednať Bausch & Lomb farbu pacific tak som zvedavá na komfort nosenia,lebo tie freshlook sú ok od rána do večera.A pri tých B&L ja som jednu kúpila len za 14,17eur to kde si videla za 23? to je moc veľa,to nekupuj také drahé..(( ja objednávam cez www.kontaktne-sosovky-lacno.sk....tam sú superné ceny a majú aj nedioptrické

Siisa 25:
Ak máš tmavé až čierne tak tie sterilig gray prekrijú super a odtieň je šedo modrý,sú aj nedioptrické a aj pacific blue od B&L pekne prekrývajú,tie idem skúsiť teraz,pa

basssska9

nie nemala ale akurat dnes mi dosli a som sklamana z tych freshiek....najskor ma stipali oci a ked som sosovku vybrala z oka vsimla som si ze z jednej strany je tam kusok prerezany:(teraz neviem ci som to spravila ja alebo sa stala chyba u nich:( a strasne mi drazdili oko...a pritom oci citlive nemam:(

siisa 25

bassska 9 ja mam uz davno blond vlasy som sa prefarbila aj plet mam svetlu na to ze mam povodne tmave vlasy len tie oci mi tam akosi nepasuju,doslova ma rozculuju ze su take tmave tak chcem zmenu tiez,no pozriem sa na ne a ty si ich uz mala?

basssska9

no ja mam svoje tmavohnede a cela som tmava aj cierne vlasy mam tak chcem skusit zmenu:)
dobre na prekrytie su aj platinum od BL avsak su dost suche po par hodinach a myslim ze komfort nosenia je pre mna podstatnejsi,ale su krasne,len dost drahe a sikovni sloven.biznismani ich predavaju na sr 1 kus sosovky za 23 eur cize za dve 46 co je pri jednom pare nemyslitelne....v usa alebo v britanii tie iste sosovky kupis v prepocte za 20 eur a niekde aj menej...ale to je jedno :)