... piercing w nošteku ...

malicka

Mam piercing v nose..som alergicka...a pod. ale neviem,mne osobne to nevadi, ani nerobi problemy...nevypdava,nemam zapaly ani nic podobne.Ja som zatial spokojna je to na tebe,zalezi to na tom ci su Tvoje zdravotne problemy vaznejsie...a podobne...Zvaz to..

hm

nechcem ti kaziť radosť ale podľa mňa by si si nemala dať...ako nič v zlom ale to je moj nazor sice piercing je pekna vec ale ked maš problemy s nosom može to veľmi uškodiť !!! aj ked sa ti na prvý pohľad zda že nie a aj ked maš kvalitny piercing a to myslím važne...vravím z vlastných skusenosti ale ako ty chceš

E l á n i s t k a

miksi - dakujem :) asi si dam len musim skoncit skolu pretože tam kde chodim je to nepristupne nwo len také malinkárne blištadlo

miksinka

mila elanistka,ja uz mam piercing 4 roky/robeny v nemecku/a aj ked som chora,nejako mi to nevadilo,lebo mam malu sikovnu nausnicu,na konci ktorej je malinka gulicka,takze ta nausnica len tak lahko nevyleti...Odporucam ti to.Ja sa tomu este stale tesim:-)))

tunde

to bola podla mna len nahoda,ze trafil taky bod aby jej presla alergia...pokial to nebol akupunkturista a chcel vyriesit dve muchy jednou ranou xi xi,ale to ted nebol.takze moje kamosky su skôr nespokojne.tiez sa priklanam k nazoru-zvaž dobre.

simba

cawkyyy!! kamoske robili piercing v Londyne.. Vysledok - presla jej alergia. V nose su dost dolezite "body" a staci macher so sikovnou rukou ;)) a pomoze aj na takeeto probleemy.. ale plati to nanestastie aj NAOPAK, hlavne na Slovensku.. ked uz by som si to mala dat, tak ak nemam moznost v zahranici, tak aspon v najlepsom studiu u nas, bo to moooze dost blbo dopadnut.. joujou. drzim palec.