Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO SI UPRŽAŤ FUNGUJÚCE MANŽELSTVO AJ PO ROKOCH .....

Ssonja

Pre nice: Myslím, že to máte veľmi dobre vyriešené....Všetko je o komunikáci a partnerovi a o jeho povahe....nedá sa každého hádzať do jedného vreca.

Ssonja

A ešte niečo pre ????: každý môže mať na vec iný názor, ja som vyjadrila ten môj. ty s ním nesúhlasíš OK v pohode! Netreba sa zbytočne hádať, ja som to včera videla tak..a je to môj názor! Nie sme každý rovnaký! Ty si to videl ináč OK je to normálne a netreba sa zbytočne hádať a skúmať prečo má niekto iný názor na vec.

nice

Ale stale je to o tom istom koho si vybereme toho mame .Pytas sa tu na detaily no pravda je taka ,ze ked je to od srdca k srdcu idu veci prirodzene.Netvrdim ,ze kazdy musi mat spolocny ucet je to o dovere , spolupraci.To ako mi zijeme vychadza prirodzene z nasho vztahu.U kazdeho to moze byt inak a nemusi to byt problem ,alebo nieco zle.

nice

My mame spolocny ucet.Mame program doma kde si piseme mesacne pohyby.Obom nam to tak vyhovuje.Peniaze boli od zaciatku spolocne vydaje konzultujeme a navzajom si doprajeme v ramci moznosti.Prijem mam len o nieco nizsi ako manzel tak take nieco neriesime.A ak odniekadial pride vacsi obnos penazí tak sa spolocne z toho tesime a uzivame ich spolocne.Predosly partner mal prijem nadstandartny a bol to velky lakomec.A tam to fungovalo tak ,ze som dostala pridel na tyzden a hotovo.Ale vedela som aj tak zit.

Ssonja

A chcela by som ešte niečo vedieť a to, že ako to máte rozdelené s peniazmi??? Máte spoločnú kasu, alebo každý zvlášť?? A čo ak jeden zarába viac a druhý menej??? Nie sú potom problémy???
A pre ????: Ja som včerajším rozhovorom o jednej mladej kočke, chcela len prinútiť ostatných na fóre, aby sa pozreli na vec s trochu ,,chladnejšou hlavou" a aby jej poradili.. No po mojom príspevku sa to potom trošku zvŕtlo a ľudia si žačali myslieť, že tá dotyčná som ja. No ja s tou 17 ročnou kočkou nemám nič spoločné....napísala som jej čo si myslím a je mi úprimne jedno akou cestou sa vyberie! Jej problém nie je môj! Do fóra písali odkazi ,,zrelšie" ženy odomňa (mám 22), ktoré vyvracali moje komentáre, tak som založila aj túto tému, aby prezradili ,,svoj recept" nato, že im to aj po rokoch funguje....lebo všade (bohužiaľ) vidím len úplný opak! No a ja tiež niečo podobné nechcem prežiť (aby ma podvádzali..a tak) a preto som aj založila novú tému, lebo určite vedia o spolužitý viac než ja! A každá rada alebo životné príbehy môžu slúžiť na poučenie. Ak ma niekto chce kritizovať za moje názori a gramatiku, nech ani nepíše! Ja sa snažím nikoho z prvého dojmu neodsudzovať a spoznať ho bližšie a až potom súdiť!!!

nice

Myslim,ze fungujuce manzelstvo netreba udrziavat ono sa drzi same.Ak je postavene na uprimnosti a priatelstve.Skor si myslim ,ze taketo nieco mozu hodnotit skor take zeny ako Radana co uz maju nieco za sebou.No nieje to vsade take ruzove a je to aj tak ,ze niekedy sa len jeden snazi a ten druhy sa prizivuje.Bud pre svoju slabu povahu,alebo sebectvo.Ja osobne sa o seba staram a snazim sa byt pritazliva pre manzela.Mame podobny vkus a tak pri obliekani sa zhodneme skoro vzdy.Zaujimam sa o neho a som ochotna sa menit aj prisposobit ked treba on tiez.Mala som pred nim dlhodoby vztah a tam som bola tahun ja.Teraz citim ,ze je to tak,ze raz veslujem ja a raz on...niekedy spolu zabereme na tej nasej spolocnej lodi.Ja si myslim ,ze ludia ked idu do vztahu by mali mat spolocne priority a tie sme mali podobne.A myslim ,ze ja mam toho praveho a ,ze existuje ten pravy.

????

ááá,prepáčte,prešvihol som ju,nieje zmazaná.Už som aj dostal odpoveď na moju otázku.Ak budem mať čas,tak prispejem tiež radami z môjho manželstva.

????

Už tu ničomu nerozumiem.na čo sa tu Ľudia hrajú.To si tá ssja,ktorá sa ešte včera "mala vydávať" a písala príspevky k určitej téme,ktorá je už vymazaná alebo sa len niekto skrýval za teba?Mimochodom tamtej ssji nešla gramatika.Nezasahoval som im do "rozhovoru",ale bolo to na smiech.

radana

Hhh,vacsie,ci mensie zlo...Hm.No ja neviem.S manzelom sme spolu uz 23 rokov,z toho 20 ako manzelia.Sme najlepsimi kamaratmi,priatelmi,partnermi..Mozeme sa na seba spolahnut.Aj po 20 rokoch manzelstva si nemame problem navzajom povedat lubim ta..Niekedy mi pripada,ze to ani nie je mozne,ze uz tolko rokov sme spolu.Pripada mi,ako keby sme sa vcera brali..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO SI UPRŽAŤ FUNGUJÚCE MANŽELSTVO AJ PO ROKOCH ..... - Fórum - ZDRAVIE.sk