ako sa strsvovať po diéte?som chorý?

Príspevok v téme: ako sa strsvovať po diéte?som chorý?
sebavedomý

cawes ludia
mám problém-pred pol rokom som začal chudnúť,upravil som si jedálnik tak že som vyradil sladkosti,vyprážané jedlá a mastné.vážil som 81kg pri 178cm,od vtedy som schudol 17kg a nejde to zastaviť,všetci si myslia že som chrý alebo čo a som už príliž chudý.tak som začal jesť aj sladké a mastné ale potom mám také krče v bruchu a preženie ma a chudnem dalej,ja neviem čo to so mnou je ,či som ozaj chorý? pretože som ostal akýsi zimomravý a začínam predčasne plešivieť a to mám iba 19 rokov. myslíte,že by som mal ísť k doktorovi? obávam sa že ma pošle domov s tým že to nič nieje a že som hypochonder. ja už naozaj neviem čo dalej...

mira

nenapisal si, čo jedávš, mne to pripadá tk, že ješ asi dosť ovocia. Zmeň ho za zeleninu a celoznné obilniny, semienka, olej. Ak chceš pribrať, bielkoviny jedz vo forme strukovín a rýb.

...

to vazis iba 64kg a nejde to zastavit? nemas nahodou anorexiu alebo inu PPP? ak to je len z travenia, postupne pridavaj jedla, skus zaludok akoby "otuzovat".... a navstiv doktora, urcite ta neposle prec :-) drzim palce :)

sebavedomý

ludia,haloooo,prečo mi nikto neodpisuje?
please,nevykašlite sa na mňa a odpíšte konečne! som ZúFALý!!!!!!