mame sa nepaci moj priatel...=(

Príspevok v téme: mame sa nepaci moj priatel...=(
sweet

zdravim ludkovia...možno že to nepatri tu,ale rada by som pocula nejake rozumne nazory=)ide o to,ze chodim cca 4 mesiace s mojim priatelom,no doma ho velmi nemaju radi...mama nie je nadsena ked s nim idem von a jedine co ju zaujima je ze kedy pridem=(....a to mam 19 rokov a on takisto!!!dost sa preto hadame,lebo podla jej on nie je pre mna,nepaci sa jej ako vyzera a pod.Dost sa preto hadame a uz som na nu dost alergicka a netyka sa to len toho,ale toto ma najviac trapi=(...ma s tym niekto pod skusenosti?

sweet

tak dufam ze s vs to bude fakt lepsie nadej trva vecne hh=)))....heeej a to cisto s tebou suhlasim s tym,ze rodicia ako keby zili v tom,ze keby som s nim bola dakde vecer sama tak na druhy den babo=Dchapem,ze sa toho boja,ale tak zase neviem ci si myslia,ze som dajaka pubertiacka a sa budem spoliehat na nahodu ci stastie=/...ved ochrana forever=Dhh ale keby som im to povedala,tak neviem ci by som sa s nim mohla hoc aj cez den stretnut=Dvelmi sa brania takej predstave mam pocit,ze uz nie som male dievcatko

noo

heh sweet no ak idete na vs do rovnakeho mesta tak to bude lepsie :-) hej a to...neviem kde na to rodicia prisli, ale fsetci si z neviemakeho dovodu myslia ze sexovat s ada len v noci ;-D aj moja ked sa spytam ci tam mozem u neho spat tak povie ze je na to skoro a som dievca a aby om si neznicila zivot... ;-D ale je to dobra sprostost..otehotniet mozem aj o jedej poobede :D hehehe

sweet

no aj ja si myslim,ze hlavne je to,ze sme spolu,hoc nie tak dlho akoby sme si to predstavovali ale verim ze casom to bude snad lepsie=)....no a ja dufam ze s odchodom na vs sa to zlepsi a nie zhorsi ako citam=/....ale niekedy to poriadne lezie na nervy uznavam

leerka

ja mam 24rocnu kamaratku, a jej rodicia jej neschvaluju priatela , dokonca sa jej vyhrazala mama, ze jej nebude platiti internet a ani telefon, a podobne kraviny, je totiz vysokoskolacka,.... niektori rodicia su asi taki, aj ked ja ich nechapem, nenechala by osm si hovorit do vztahu, treba to vydrzat, hlavne ze vam to klape a mama sa snad umudri a po case ju to prejdeô........

sweet

on chcel ale som vravela,ze radsej nie,aj tak by to nevyslo........ale na druhej strane som rada ze s nim mozem vobec byt....aj vcera sme boli spolu aj dneska budeme=)))...proste mozem sa s nim stretavat ale nie na noc=Dasi si myslia,ze tomu tak zabrania =D

Lucinka33

sweet, to je mi luto, ze to tak dopadlo... a nemoze ta prist priatel vypytat? ci to uz ste skusali? ale nevzdavaj sa, raz to musi vyjst

sweet

noo tak dievcata nedavno som sa odhodlala spytat mamy.....a reakciu asi poznate...akoze bola mila ku mne normalne mi hovorila,ze na den by som mohla ist ale na noc sa vratit domov=(...uz sa ich fakt nikdy nebudem nic pytat

sweet

dik za povzbudenie myslela som ze dnes to oskusam ale neviem ....z tej mojej odvahy trocha opadlo=(...a mali sme navstevu a stale je tam brat s nimi a ja sa ich to chcem spytat ked budeme spolu sami...tolkokrat som si to dneska nacvicovala az mam pocit ze mi z toho sibe...len ci to aj pred nimi tak podam=(...ale vecer ked pojdem von tak predtym to skusim ked premozem strach

Lucinka33

sweet verim, ze to dopadne dobre, skus to... viem,ze je to tazke, mna ten strach najviac ubija, ked sa jej mam nieco opytat ci ma pusti a tak.. a stale to podstupovat dookola... No stalo to za to, lebo keby som sa neodhodlala, tak by sme sa nevideli ani na jeho narodky, co mal minuly vikend ani na promocie a to by ma velmi mrzelo, lebo to mal len raz v zivote... Ale pozitivne je, ze moj oco sa stretol s jeho rodicmi, bol ma od nich vyzdvihnut, ked mal sluzobnu cestu :) a dopadlo to dobre, pokecali si, dokonca si od nich odniesol aj kvet, taky kaktus ci co to je :) A berie to v pohode..robi si srandy, ze ma "svokra" vrati, ked zisti, aka som leniva :D Len s mamou mam furt problem...:( No uz je to na dobrej ceste podla mna