mame sa nepaci moj priatel...=(

Príspevok v téme: mame sa nepaci moj priatel...=(
sweet

zdravim ludkovia...možno že to nepatri tu,ale rada by som pocula nejake rozumne nazory=)ide o to,ze chodim cca 4 mesiace s mojim priatelom,no doma ho velmi nemaju radi...mama nie je nadsena ked s nim idem von a jedine co ju zaujima je ze kedy pridem=(....a to mam 19 rokov a on takisto!!!dost sa preto hadame,lebo podla jej on nie je pre mna,nepaci sa jej ako vyzera a pod.Dost sa preto hadame a uz som na nu dost alergicka a netyka sa to len toho,ale toto ma najviac trapi=(...ma s tym niekto pod skusenosti?

sweet

tak to je riadne daleko teda=(.....a asi hej ked sa zajtra spytam a dopadne to tak ako si myslim=/...tak nech jej zavola ale jej to radsej dopredu nepoviem lebo mi povie ze ani volat nemusi...a tak ked ju "prepadne"necakane hh =Dno uvidim zajtra ako dopadnem a ako mi zas znicia nadeje

noo

no baby moj priatel len telefonicky sa opytal mojej mamy ci mozem tam spat lebo rano sme mali ist spolu prec a ja som nemala odvahu...ale neviem prave ci je to dobry napad...no u mojej mamy urcite nie..ona by to zobrala tak ze dalsi clovek co na nu utoci a nastvala by sa strasne ze on jej do toho nema co hovorit..ju poznam tolko...takze u mojej mamy neprichadza do uvahy aby sa s nou on rozpraval... a na tu chatu, urcite sa opytaj, mozno budes prekvapena...a mozno aj nie ale aspon skus..povedz ze ide s rodicmi na chatu a pozvali aj teba ci by si mohla ist.. potom daj vediet urcite ze ako to dopadlo...velmi ti drzim palce...
moja mama ma sice pustila na dovolenku s nim na tyzden ale potom zas ked pridem tak hovori ze sme spolu tyzden boli spolu tak teraz nemusime byt..to je na tom..ze tyzden sme boli spolu to akoze dopredu sme si zarandili ako to ona hovori ( co ma nesmierne stve lebo po vyse 2 rokoch s nim uz fakt ,,nerandim" len) tak teraz ze spolu nemusime byt aj dva tyzdne...

Lucinka33

sweet no podla mna to je dobry napad...nech tvoja mama zisti, ze sa nema coho bat... aj moj priatel sa chcel s mamou telefonicky porozpravat, ked ma nechcela k nemu pustit :) ale nakoniec ma pustila, tak to nebolo potrebne... ale som si ista, ze keby ho spoznala, tak by sa tak nebala..on je slusny, dobrosrdecny chalan, najlepsi clovek akeho poznam..no len ho este nevidela, kedze byva daleko..asi 250 km...

sweet

fuuuha tak to ti normalne zavidim ze ste boli spolu na dovolenke....my by sme chceli ist aspon tu niekde do tatier alebo take nieco hoc len na vikend ale asi nenazbieram odvahu sa spytat....aj tento vikend ma jeho mamka vola k nim na chatu spolu s nimi.....tak zajtra sa odhodlam spytat urcite...aj som mu povedala ze nic z toho tak ma presviedcal ze nech aspon skusim a ked nie tak sa nic zle nedeje...aj by chcel sam porozpravat s mojou mamou a ju presvedcit len neviem ci je to dobry napad hmmm?

Lucinka33

noo..to je uz tazsie... mamy su niekedy take, chce aby si s nou bola doma, ale neuvedomuju si, ze raz sa aj tak budes musiet osamostatnit..ja to poznam..a mam to horsie v tom, ze som najmladsia zo surodencov a mama s ocom neziju spolu a tak sa boji, ze bude sama... a je mi jej aj luto, ale tak co mozem robit... este kym ma zivia to vydrzim, ale potom chcem mat vlastny zivot

sweet

thankx pekne=)))to dufam aj ja.....vyzera to tak ze na vysku by sme mali ist do rovnakeho mesta len ja to este nemam iste ale dufam=)))tak potom to snad bude lepsie a mohli by sme byt aj castejsie spolu a nie do mojej debilnej vecierky

noo

no praveze ked som na vs tak to zostalo take iste..my mame praveze taku smolu ze priatel byva tam kde ja a ja studujem v BA takze sa praveze vidime len cez vikend ked pridem domov..a to len raz par hodin, lebo viac nemozem lebo mama na mna nakrici ze ani doma poriadne nie som..a oni ma zivia a fsetko a stale som prec ze aspon ked pridem domov tak mam byt s nimi...takze je to dost zle aj teraz :-( a bola soms nim na dovolenke pri mori, to sa divim ze ma pustili, ale ked poviem ze ci mozem prist rano tak na mna nakrici ze ci na to nie je prilis skoro a ze sa prilis hrniem do vztahu a mam prestat lebo chodim do skoly a mam sa sustredit na to aby som ju dokoncila...takze to nechapem, uz aj minuly rok sme boli spolu tyzden prec a pustili ma, ale strasne som sa aj opytat bala..ale vzapati mi povie ze s nim nemozem byt furt a ze je priskoro na to aby sme spolu nikede spali vies ako nocovali :-) tak nechapem toto zmyslanie fakt.. :-(ze raz ano raz nie...to ma hrozne depta..strasne je naladova ja neviem..

Lucinka33

No ja nastastie nemusim az tak klamat, teda az na to, ze som povedala, ze to je moj "kamos" :) Ale beru ho ako frajera. Lebo im to bolo hned divne, lebo som takych blizkych kamosov nikdy nemala :)V skole to snad budes mat volnejsie. Ja mam tu vyhodu (ale aj trochu nevyhodu), ze on je z mesta, kde studujem..takze ked je skola, tak sme spolu skoro kazdy den a mama mi do toho nekeca..len teraz cez prazdniny som musela s pravdou von, ked sme sa chceli vidiet

sweet

ani mne neveria,na to som si uz zvykla=(...ale hlavne ze mama mi stale hovori,ze len zeby som jej neklamala a hovorila pravdu a ked poviem pravdu tak sa skoro nikde nedostanem tak nech sa potom necuduje preco niekedy musim klamat...vravi ze pred sebou mam teraz skolu tak nech sa na to sustredim....no blbsie argumenty si uz fakt vymysliet nemohla ako neviem jak by ma to malo obmedzovat

Lucinka33

Mna strasne stve, ze mi neveri... A pritom som nikdy nic take zle nespravila, neflakam sa, nepijem, nefajcim, chodim na vysku... pripadam si jak decko, ktore ovlada mama... ostatni to nechapu, ze preco som tajila priatela... ale ked to nezazili, nepochopia nikdy