mame sa nepaci moj priatel...=(

Príspevok v téme: mame sa nepaci moj priatel...=(
sweet

zdravim ludkovia...možno že to nepatri tu,ale rada by som pocula nejake rozumne nazory=)ide o to,ze chodim cca 4 mesiace s mojim priatelom,no doma ho velmi nemaju radi...mama nie je nadsena ked s nim idem von a jedine co ju zaujima je ze kedy pridem=(....a to mam 19 rokov a on takisto!!!dost sa preto hadame,lebo podla jej on nie je pre mna,nepaci sa jej ako vyzera a pod.Dost sa preto hadame a uz som na nu dost alergicka a netyka sa to len toho,ale toto ma najviac trapi=(...ma s tym niekto pod skusenosti?

sweet

jj presne to...aj u nas sa boja toho,zeby z nasho stretavania daco nebolo....ale prilezitosti su stale kedze skoro stale ideme na aute alebo proste to je jedno miesto a cas je stale=)aj som jej povedala ze nie som taka hlupa ako si asi mysli=/....a ani ja som na zaciatku nepovedala ze mam priatela,len potom uz to tak neslo tak som musela s pravdou von....esteze priatel je taky chapavy

Lucinka33

Hmm..ja som na tom podobne ako vy..aj moja mama sa stale boji, ze spravim nejaku "hlupost". Jej asi nedochadza, ze mam 21 a byvam 2 roky na intraku a keby som chcela spravit hlupost, mala som na to kopec prilezitosti. Priatel ma 25 a chape, ze mam sa boji, takze je to ako tak v pohode. Ja som jej ani nepovedala, ze mam priatela, az po 1 a pol roku, co sme spolu, som povedala, ze idem "kamosovi" na promocie. Jasne, ze mi neveri, ze je to len kamos, ale to je jedno.. uz to radsej neriesim...

sweet

no fakt niekedy je to tazke,urcite obavy z ich strany chapem,ale vacsinou je to fakt prehnane=(...mam pocit ako keby chcela aby som ani nedospela a stale ju potrebovala a myslim,ze si spominala ze chodis na vs.....ani s vyskou sa to trocha neznemenilo?lebo ja nejak dufam len v to,ze ked nebudem tak casto doma a pridem na vikend len,tak nebudu do mna tolko rypat

noo

ani moja mama by list nepochopila, len by to brala ako utok zas odo mna a nasrala by sa este viac.. a aj ja jej musim nejak vtlct do hlavy ze mam vlastny rozum a nie som uz blba pubertiacka..a rozhodne nam na mna priatel zly vplyv lebo ja som osoba ktora si nenecha od nikoho diktovat a spravim ako myslim ze bnude najlepsie...ale to ona nechape..si mysli ze som taka babka ze co priatel povie to urobim alebo co...ja neviem uz...

lilipo

Noo presne presne to iste som aj aj pocuvala...a s tym mobilom to iste...Ale samu ju to preslo ked videla ze nic nezmoze...

sweet

tak chut mam niekedy aj ja strasnu vsetko napisat lebo povedat to asi nedokazem....mozno vasim by to otvorilo oci no neviem aki su ....ale nasi by ma po tomto ani von asi nepustili uz ich natolko poznam...dneska mi akurat mama povedala,lebo videla ze som fakt dost smutna,lebo inokedy som dost vesely clovek=)....tak povedala,ze to robi preto lebo sa o mna boji,aby som nespravila nejaku hlupost....jak by som nemala svoj vl rozum aaach skoda reci

noo

no preto sa aj ja bojim, ze to uz budem vyzerat nacisto ako sisnuta.. ale mam strasnu chut fsetko povedat co chcem..neviem sa rozhodnut

sweet

hmm kiez by aj nasi niekedy dostali trocha rozumu=(....aj vcera vecer som s priatelom bola vonku a povedala mi aby som nebola dlho a vratila som sa o 22!!!co absolutne nie je dlho a ona,ze kde som tak dlho bola a pokial tu nebol tak som mohla kludne prist aj o polnoci a tak a ze mi volala a preco nedviham naco ten telefon potom mam...same dristy=(...a ten list?hmm aj nad tym som uz uvazovala,ale potom by si uz myslela,ze mi nacisto preskocila a obvinovala by z toho len priatela a on k tomu mi este sam hovori,aby som sa s nimi nehadala,ze jemu to nevadi ked nie sme tak casato spolu ako by sme chceli=(...a este k tomu bratia by ma vysmiali,ci mi sibe a taaak si to viem presne predstavit ako by to dopadlo

noo

no neviem neviem..ona aj tak nic z toho, co by si precitala nechapala...jedine co by zase videla je to aka som a nasrata by bola ze ako jej mozem take pisat.. by som mala taky poj.b ako nikdy..neviem ci mi to zato stoji alebo sa mam na to vysrat a bude..ja neviem :-(

lilipo

A napis jej nech to cita stale dookola.... Kym si nespomenie zesi dospela a ze ti kazi zivot. Je to krute ale ked sa inac neda...