Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako schudnem z prs?

Príspevok v téme: ako schudnem z prs?
soleil

ahojte,mam taky blby problem..postavu mam celkom v pohode ale som siroka na hrudi aj prsia mam velke..napriklad dnes som skusala saty na stuzkovu a v pohode by mi stacili aj 38-ky ale cez prsia zapnem najmesie 42-ky...to je hrozne..42-ky saty ani nemaju velmi na vyber...a 38-ky si nemozem kupit kvoli prsiam..ako mozem schudnut s hrudnika? da sa to vobec?

pierko

ja mozem chudnut kolko chcem, prsia sa nezmensia ani o cislo. Mam sestky! vzdy schudnem zo zadku, zo stehien, aj z brucha, ale tie priserne prsia ani za nic...

silvikl

mozno ma tikitou pravdu,neviem,ale viees,to je tiez u kazdeho ine..vsetko je u kazdeho ine...vsak vyskusaj...ale ja myslim,ze keby chces schudnut cislo (ak by to neslo hned ako rpve dole z prs) tak to by si musela dost schudnut...

soleil

tak nie som vychudnuta..taka akurat..trosku vacsie brusko,ale inak som spokojna :)..sice ked tak nad tym premyslam,tak by bolo fajn keby som trosicku schudla aj z brucha..aj ked to mi az tak nevadi...ide hlavne o tie prsia

silvikl

ale postavu mas normalnu,nie?no co ja viem,tak ked daktore schudli,tak aj z prs a zase ked pribrali,tak aj do prs,ale u kazdeho je to ine...

soleil

no ja mam 3-ky..keby som schudla o jedno cislo tak by som bola spokojna..hm cize myslis,ze by som mala zacat drzat dietu a dufat,ze pojde dole aj z prs?

silvikl

ahoj,no ja somz prs schudla (ale mam ich male) ked som trosku schudla aj z postavy..ale ty to mas asi v genoch,s tym nic neurobis podla mna

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako schudnem z prs? - Fórum - ZDRAVIE.sk