Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto sa vyzná do PLETI - prosím o radu súrné..

Príspevok v téme: kto sa vyzná do PLETI - prosím o radu súrné..
juraj17rokov

CHcem sa opytat jednu vec,mam hrozne mastnu plet,uz ziade pripravky nepouzivam nanu,ale rano ked vstanem oplachnem si letnou vodou(že vraj je to dobre na plet)..potom celý den necham taq,a veceer pred spanim idem do sprchy a tam si cele tele aj tvar umyjem sprchovym gelom dakym regeneracným nek sa mi zregeneruje,ale niekedy sa mi robia take male potničky na čeleee aj jebááky ale len niekedy cez den neviem z čoho proadte z večera do rana sa mi stale plet skráášli..ale z rana do večera stale niečo nové sa spraví..poradte čo nato,ja už naozaj neviem,či ráno len ladovou vodou alebo teplou alebo čo,DAKUJEM VOPRED!

ahojjj

caw,jasom mal tiez problemy s pletou a neuveritelne....uz som si nevedel dat rady...mal som velke zapalove loziska...ale nastastie newiem co ma to napadlo som si to kazdy vecer natieral 70% lesanou a teraz mam uz takmer dokonalu plet na nepoznanie!!!takze urcite treba vyskusat!!!

tesinka

Ahoj Juraj som kozmeticka poradkyna ak by si mal zaujem mozes kludne ku mne prist na bezplatne kozemticke poradenstvo

kikina

no kazdu plet aj mastnu treba osetrovat.ona sa vlastne osetruje sama tym mastenim a cez leto aj potenim.vyber si kompletnu sadu na mastnu plet nivea,dermacol,avon,balea...je toho vela.moc dolezite je pravidelne cistenie gelom,mliekom tonizovanie pletovou vodou a osetrenie pletovym kremom,samozrejme rano aj vecer.raz dvakrat do tyzdna peeling plus maska a nie je mozne aby si nemala cistu plet.treba aj dodrziavat pitny rezim.

doremi

no ja si necistim plet rano nicim iba vodou obycajnou a az potom vecer tym Clear-kom.ale mozno mas taku mastnu ze tie z drogerky na to nezaberaju,tak skus ku koznej alebo si vypytaj nieco z lekarne

juraj17rokov

ale myslíte si žeby mi mohlo zabrať keby večer normalne sprcháč a ráno ked vstanem tak vyčístím tou CLEAN and CLEAR aj oplachnuť potom či nič nato ušh nedáávať? a zase len večer si pleť tým sprchááčom či aj cez den možem oplachnuť ked sa spotim alebo taq??

juraj17rokov

no mal som tu CLEAN and CLEAR červenu jj viem aj ju mám ešte,ale to mi len dokaličí ksicht používal som too..taq naozaj ušh neviem :(

panča

hlavne aj rano pridaj nieco cistiace, pretoze cez noc sa plet cisti a na povrchu su necistoty..cistou vodou ich nezmyjes.a k teplote vody-tepla otvara pora, studena ich zatvara.a po vycisteni nezabudaj na krem, aj mastnu tvar treba kremovat.na leto si vyber nieco lahsie, pripadne gelovejsie

doremi

ja mam tiez v lete taky mastny ksicht,hlavne celo a pozivam clean and clear na mastnu plet,taka cervena plet. voda,co kupis v kaz.drogerke

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto sa vyzná do PLETI - prosím o radu súrné.. - Fórum - ZDRAVIE.sk