Chudnutie nastrocnych

Príspevok v téme: Chudnutie nastrocnych
slniecko4

Caute ,mama 17nast 164cm a 80kg ,schudla som uz 15kg... podarilo sa mi to zazrakom popri skole .Teraz cez prazdniny mi kila pomaly pribudaju ,,co ma samozrejme stve .. velmi ma nebavi sama chudnut a bola by som rada ak by ma niekto podporil a skusil to somnou .. samozrejme v mojom veku .. a z Trnavskeho okr.

misicka456

awojte mam 14 a meraz 173
vazim 54kg ale chcela by som vazit menej menej lebo mam velke brucho ked zacnem jest skratka sa nafukne m a tak co mam robit aby so m mala do leta take brucho ake mam teraz

lenusss

no tak babeny, kde ste? ja to flakam s cvicenim, aj prehresky v jedle mavam.. je leto a bez zmrzliny sa to nezaobide.. sice jem male porcite, ale vcera aj dnes sme so sestrou boli na zmrzke (ale iba mala :P)
vy akoo? co sa tu neozyvate vobec?

lenusss

no miselka, k tej strave - ja idem konecne na to zdravsie stravovanie, tak napr. vobec nejem biele pecivo.. ale dnes mam napr. na obed morcacie rezne, na nom broskyna a syr-a neviem si predstavit, ze na com by som oprazila tie rezne, ak nie na oleji alebo masle.. proste tam ide o to, ze umyte nakrajane morc.rezne rychlo oprazis z oboch stran, potom na ne das broskynu a na to syr a potom to zapecies v rure.. takze tohto sa asi nevzdam.. nie ze nechcem, ale neviem ako.. a olivovy olej je pre mna hrooozne horky.. to by mi uz nechutilo.. no ale zasa to robim tak, ze ked jem to maso, tak ho nejem zaroven so zemiakmi.. dam si iba maso napr. so zeleninou a o tri hodinky si dam pr. tie zemiaky so zeleninou.. a po nedelnajsej skusenosti (precitaj si v teme "do stuzkovej pls surne") si myslim, ze uz to spolu nikdy v zivote jest nebudem.. a ked si spomeniem na nejake chipsy, hned je mi zle.. najradsej by som cele dni jedla iba ovocie a zeleninu.. ale to by som nemala takmer ziadnu energiu na cvicenie a cez skolsky rok, kde sa stravujem v jedalni, by som to urcite skor ci neskor nabrala spat..

miselka

no ja idem vyskusat to svihadlo, brusaky a este aj pilates. v emme boli prilozečne nejake dvdcka, len nemam na to akosi cas..a k jedlU: tak ovocie by sa malo jedt len do dvanastej, cize do obeda..samozrejme ze to niekedy nedodrziavam, sladkosti vylucit..to sa mi darilo, ale teraz ma chytila mania...jest viac zeleniny, tak isto mi nerobi probelm ju jest a ani sa jej nevyhybam..tuniak, tiez biele pecivo obmedzit, lenze to ja milujem, tak neviem..a s tymi porciami: no snazim sa mensie porcie jest, ale tak isto jem vsetko co mi mamina alebo teraz skor jedalen :) navari, prevazne sa snazim jest salaaty, ale ti poviem ak upravis si stravu aspon takto ako ja, neschudnes. aspon ja nee..pretoze ja sa podla mna celkom dobre a zdravo stravujem, ale kila nie a nie ist dole..treba asi cvicit viac

lenusss

no, ja tiez neviem, ci ju zacnem.. ale musim sa nejako donutit inak jest, ale neviem akym stylom a co jest a tak.. som zvyknuta, ze mi vari mama.. viem si navarit aj sama, ale poviem ti, ze si neviem predstavit jedla bez toho, aby som si ich oprazila na oleji.. obcas si ich prazim na masle(myslis, ze je to zdravsie?), ale inak s tym nic nerobim.. zeleninu mam rada, takze tej sa nevyhybam a ovocie milujem, takze to tiez je v mojom jedalnicku.. len musim zmensit porcie a prekonat hlad medzi jedlami (ked mam odstup tri hodiny a strasne sa nudim, nemam co robit, tak nieco chrumem.. neviem, ako sa toho zbavit..)
nevies nieco poradit?

miselka

no ja som na tom presne ako ty, iba to ze idem mat o chvilu 20 rokov, 165cm, no a teraz mam mozno tak 60-62kg...to stagnuje..
ja neviem ci je 90-dnovkou dobre zacat, ja chcem viac cvicit, ale hlavne cvicit

lenusss

a, miselka, kolko mas rokov, vysku, vahu, miery? :)
ja idem od pondelka zacat s dietou.. 90-dnovou.. cvicim uz dlhsie, ale stravu mam otrasnu.. tak dufam, ze do noveho sk. roka schudnem co-to :) okrem toho v oktobri mam stuzkovu, tak do toho obdobia chcem vyzerat tip-top.. resp. do septembra, pretoze si asi idem dat usit saty :)
mam onedlho 18 rokov,166cm/62,5kg a miery 90-75-105 cm.. tie miery su podla mna tragickee.. ale musim s tym nieco urobit.. myslite, ze sa mi podari dat dole 10kg, na zadok aspon 10-12cm a na brucho 10-12cm? len mam panicky strach z toho, ako budu vyzerat moje prsia, pretoze teraz som s nimi nad mieru spokojna..