Chudnutie nastrocnych

Príspevok v téme: Chudnutie nastrocnych
slniecko4

Caute ,mama 17nast 164cm a 80kg ,schudla som uz 15kg... podarilo sa mi to zazrakom popri skole .Teraz cez prazdniny mi kila pomaly pribudaju ,,co ma samozrejme stve .. velmi ma nebavi sama chudnut a bola by som rada ak by ma niekto podporil a skusil to somnou .. samozrejme v mojom veku .. a z Trnavskeho okr.

zuzanely

Ahojte baby, ako sa pozerám tak ste naozaj úspešné :) Mne sa teraz cez leto chudne lepšie lebo skoro vôbec nie som doma... Stále som na brigáde a je to fakt aktívna brigáda... ale aj tak by to chcelo nejaké lepšie opatrenia :D

cokoladka20

slniecko, ako tak pozeram, na to co pises, celkom by sa ti zislo zopakovat si zaklady slovenskej gramatiky a mas hned program na leto :P .. ja tiez chodim zvatsa sama sportovat, ma to lepsi efekt, lebo si viac zamakam a neprekecam cely cas

slniecko4

..vies ja nemam ziadnu taku kamku ,a brygadu co som zohnala tak ta bola len na par dni..aj by som sla niekde pracovat ale nic sa mi nedary najst

cokoladka20

ja som praveze cez prazdniny uplne rozlietana, ani doma pomaly nie som, treba si baby urobit program a nie je problem, sak nekvaste sa cele leto doma... pripadne brigadka, ked nic lepsie

miselka

si chodila do posilky aj?? to si kolko asi tak schudla tymto sposobom? bo mne sa podarilo zhodit zo 63-4 na 60, teraz som zase ejako pribrala na 62, a chcem ist aspon na 55..neviem ci to len sny budu

slniecko4

ja som hlavne vecer nejedavala ..ked som prisla zo skoly okolo stvrtej tak som sa naobedovala a potom som vydrzala az do rana ,troska som vecer cvicila ... a teraz cez prazdniny sa nudim a papam a papam .. a to neni velmi ok ...

miselka

mne sa cez skolu tiez lepsie chudne, cez prazdniny skor pribera..neviem preco je to tak..ja by som potrebovala schudnut takych 5-7kg..len neviem ako nato