Kilá prosím radu

Príspevok v téme: Kilá prosím radu
smejo4ja

Ahojte mám jeden problém, neviem ale myslím si že by som sa mala zbaviť pár kíl. Mám 17 po mali 18 rokov. Meriam 168cm a vážim prevažne 55kg, no niekedy sa stane že mám aj 57kg. Čo myslíte je to OK alebo to mám zhodiť? Môj priateľ povedal že sa nič nezmenilo na mojej postave ale tak chcem radu čo mám robiť. Nemám problém s postavou myslím si že je dobrá. Len mám menší problém že rada jem ale viem kedy mám dosť! Poradte ďakujem

smejo4ja

Ja viem že mi to nestojí za to. Len že by som chcela mať tú istú váhu stále ale to sa nedá moje kamošky majú ale viac ale tak nejdem stresovať. Ale Lilien ďakujem pekne si to napísala a máš pravdu

lilien

Tiež mám takéto dni, kedy sa nenávidím že mám naviac dajaké kilá,ale vtedy som na tom tak hrozne že doslovne Žerem jak hovädo(s prepáčením) a neviem sa kontrolovať.Tak to nechám plávať sem tam si zacvičím a je to lepšie jak stresovať.

sonka

nestresuj prosim ta za 2 kila, ved to ani riadne nie je vidiet, ked ich priberies alebo schudnes. Ked budes mat aj 60kg tak budes uplne normalna, nestupaj si stale na vahu a nesleduj sa. Mas vahu taku aku yb si mala mat tak naozaj nestresuj. A ci mas 55 alebo 57 je uplne jedno, zivot nie je len o peknej postave a o kilach. JA som niekedy mala 53 a teraz mam 73. NOa vies co? Najskor som sa za to nenavisela a poviem ti, teraz s ami moje telo paci. Nie som az taka tucna, aj ked nie som stihla,ale zivot nie ej len o tom. Tak sa nestresuj nad hlupimy 2kilami, fakt to nestoji za to.

smejo4ja

Chcem zmeniť ale to sa ak ľahko nedá lebo som mala Helikobaktéra lebo som málo jedla, a teraz mám chuť stále na niečo a zásadne chcem kila také ako som mala

lilien

Smejo4ja neviem,ale máš asi dajaké komplexy zo seba? Musíš sama vedieť ako sa ty cítiš.Buď chceš dačo na sebe zmeniť alebo nie.