Nadmerné potenie

beni1

precital som si historiu prispevkov na tomto fore. zaujima ma hlavne operacia... ohladom zakroku citam prevazne len superlativy. ma niekto aj negativnu skusenost? ja sam som po operacii (uz niekolko rokov) a kompenzacne potenie je silnejsie ako by som si zelal... ma niekto podobnu skusenost?

thuglife

jok: suhlasim s bonom ten botox si moze dovolit len malokto aj ja som nad tym rozmyslal,ale podla mna je to blbost...clovek sa toho chce zbavit na trvalo a nie 3-4 krat do roka vyhadzovat nemale peniaze..a uz to tu myslim niekto spominal,ze do dlani ti ten botox sice daju,ale prsty sa tipotia aj tak lebo tam to dat nemozu kvoli riziku,ze by ochrnuli...takze polovicna ulava:-/

bono23: 396638784

laryah

caute moa mama pouziva na nohy take nieco z lekarne ze DRICLOR-gulockove volaco a fakt jej to velmi pomaha moze sa hocikam aj na ruky podpazusie.strasne sa jej potia nohy a nic jej nepomohlo len toto.tusim do 300sk to bolo vlani.dufam zes aspon trosicku pomohla.pá

bono23

jok, no hej ale ja nemam tolko penazi, aby som mohol kazde tri mesiace dat 18 000 na botox, dlane sa mi potia ked na to myslim alebo ked mam nejaky stres, alebo aj teraz ked pisem., ja chcem tu operaciu

thuglife, tak hod mi ten email alebo icq , dik

jok

Beno.
Tak ten problem velmi dobre poznam, minuly rok som si ani ja na promociach nemohla dat dole sako, kvoly, nie flakom ale mokrej bluzke!!!

Teraz uz nie. Dala som si botox vpichnut do oblasti podpazia a zazrak...uz sa nepotim mozno 10% ale nie viac..
Operacie su dost drasticke, zasahuju uz do celoho systemu lymfy... nikto to to tak nepovie, ale moji znamy su asi vylucne lekari... Operovat by som sa nedala ale ten botox vyskusaj... Po zasahu 2-3dni a vydrzi to 9-12mesiacov... Vrelo odporucam

thuglife

Bono23:mozem ti dat na mna mail alebo nieco ine...ale myslim,ze ja som to tu dost podrobne rozoberal so senorittou...ked si pozries prispevky od decembra minuleho roka tak tam by si mal vsetko najst,ale ak by si mal neake konkretne otazky tak napis a poslem ti icq alebo co:)

laurak:presne viem co prezivas to iste som mal aj ja napr. s timy slapkami alebo oblecenim...a tiez som to prezival na maturite kedze som este nevedel o tej operacii o tom som sa dozvedel o pol roka neskor...najhorsie bolo,ze cez maturitu bolo asi 30 stupnov a nemohol som si dat zo seba dole ani sako lebo som mal totalne prepotenu koselu...jedine co ti mozem poradit je ten driclor,ale neviem ci ti to pomoze mne to pomohlo len v podpazusi,ale aj to strasne svrbelo...inak mi pomohla az ta operacia uz sa nepotim skoro vobec len v noci trocha brucho a chrbat,ale to uz nie je nic hrozne...No to ti odporucat nebudem pretoze je to predsalen zasah do organizmu a mal by si to kazdy rozhodnut sam:) ale prajem ti s tym vela stastia aj na statniciach;)