Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dieťatko

Petuska

Jablonka, ďakujem Ti za radu, asi máš pravdu, fakt som sa na to dosť zamerala. Nechám tomu voľný priebeh a nebudem toľko stresovať...ďakujem všetkým čo mi odpovedali..každá ste mi nejak poradila..veľa šťastia všetkým..čaute baby :-)

jablonka

petuska, prilis si sa sa zamerala na "vyrobu" dietatka. uz si tu mala zalozenych niekolko tem. chapem ta, je to pre zenu velmi krasne obdobie, v ocakavani splodenia dietatka. nesnaz sa vsak nic urychlit. uzivajte si s partnerom, urobte si pohodovy vecer, nesustredte sa len na tu jedinu vec. cim viac totiz budes upriamena na to, tym tazsie to pojde. neurobte z toho "lov na vajicka". test je v tejto faze najmenej podstatny. urob si test az ked ti jedneho dna vynecha menstruacia a nechaj sa prekvapit. drzim prsty.

tinka228

V lekárni ti poradia. Je ich veľmi veľa. A ešte k tým plodným dňom. Dá sa to zistiť tak, že počas plodných dní by si mala mať výtok v podobe číreho hustejšieho hlienu pripomínajúci bielok.

Petuska

Ďakujem baby za príspevky. Ja som sa nad tými plodnými a neplodnými dňami doteraz nejak nezaťažovala, ale keďže sme sa s manželom rozhodli mať bábätko, tak ma to teraz zaujíma. To je super s tým rýchlym teh. testom. A na koľko percent je spoľahlivý? Čiže na piaty deň od pohl. styku si ho môžem urobiť?

dd

plodne dni by tusim mali byt medzi 12-16dnom od prveho dna menstruacie pri 28dnovom cykle..ale je to velmi individualne..najlepsie je, ked si to odpozorujes sama, kedy mas priblizne ovulaciu..ak si to doteraz nerobila, tak sa asi skus spolahnut na to vypocitane..ak mas cyklus dlhsi, alebo kratsi, vzdy je to okolo polovice..najrychlejsie to zistis asi teho testom, su take, ktore to dokazu rozoznat tusim 5dni po oplodneni..asi najspolahlivejsie ti test ukaze pravdu v obdobi, ked ti uz menstruacia nejaky dnik meska..vela stastia!

clupka

dost tazke otazky ale myslim si ze nie u kazdej zeny je otehotnenie rovnake, ja som vedela ze 9 dni po menzese som neplodna a 14 ty den uz sa zacali po menzese moje plodne dni, hned to nezistis ,ci si alebo nie si tiez je to individualne ,snad v prvom tyzdni sa zacnes zle citit, ale ako spomynam nie u kazdej je to rovnake ,skus a potom uvidis.Drzim ti palce.........

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dieťatko - Fórum - ZDRAVIE.sk