Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam robit??!!??

Príspevok v téme: co mam robit??!!??
lienka123

ahojte........moj problem spociva v tom , že za pol roka som schudla 13 kg....načo som hrdá...zo 36 mám teraz 53....váha mi kolíše od 52-54.......poradte mi prosím ako si tuto váhu udržať prípadne ešte 2 kilečká zhodiť
a ešte ma trápi že po 5 nejedávam....ale sem tam sa stane že si niečo hodím do ust aj o 6 abo o pol 7....a potom mám výčitky že priberiem....myslíte že je to normálne?že ked si dám napr.nanuk alebo nejaké ovocie o 7.ked som bola zvyknutá pol roka po 5 absolutne nič nejesť že priberiem?všetci mi vravia ze som uz z toho chorá a pomaly budem mať anorexiu ale to nie je tak.aký je váš názor?

...

ak chodis spat o 10-11, kludne si daj posledne jedlo dna (veceru) o osmej :) nechodis spat s hladom ked nejes pred spanim az 6 hodin? sladkost ti nemoze ublizit, ked zjes trebars jednu za den :) dokonca vraj americky vedci zistili ze v primeranej davke su sladkosti zdrave :) davaj si pozor na obmedzovanie sa v jedle lebo potom sa nim po case mozno zacnes prejedat... a este aj v pripade cvicenie vycitky nemozu byt na mieste :) vies pre telo su sacharidy najprirodzenejsou potravou a pocas dna by si ich mala zjest najviac (a su aj v sladkostiach) a mozno ti chyba energia...

lienka123

chodim spat okolo 10-11 niekedy aj neskor...ja tie cvicim aerobik..
cez ten pol rok co som schudla som to vydržala ale v poslednej dobe moja vôla nejak slabne....a dam si aj po piatej aj sladkost alebo zmrzlinu..
len to je to že potom mám hrozny stav vycitiek a strachu ze priberiem.......
ale sem tam to snad neuskodi ved telo potrebuje aj cukry..

...

kolko mas rokov a kedy chodis spat? mne sa zda dost skoro prestat z jedlom pocas dna uz o piatej... jest casto v mensich davkach je rozumne, ale podla mna mozes aj po piatej, kludne aj o osmej... podla toho kedy ides spat :) tak 2 hodiny pred spanim :) cvicenie je vyborne, sladkosti v rozumnom mnozstve ti neuskodia ak cvicis... ja cvicim aerobik a denne jem 1-2 sladkosti a nic zle sa z vahou nedeje :) tak ziadne vycitky :)

...

mas dobru vysku a vahu, uz radsej nechudni aby si neskoncila vo fore anorexia - bulimia.... s tym sportom to bol dobry napad, okrem toho sa ti krasne vyrysuju svaly a budes moct samozrejme viac jest ak nechces chudnut :)

lienka123

ale ja som nedržala dietu.....ja som iba začala cvičit.........jest v mensich davkach jedine co som obmedzila boli sladkosti..a po piatej som nič nejedla.....

to lienka123

Lutujem, ale ked si schudla dietou a chces si udrzat vahu budes sa musiet asi navzdy stravovat podobne ako pocas diety, lebo keby si zrazu jedla vsetko tak asi opat priberies (mam to oskusane;), alebo pridaj viac kalorii a venuj sa prvidelne nejakemu sportu, ten je podla mna pre mlady organizmus tisic krat vhodnejsi ako dieta....

lienka123

meriam 164cm a teraz vážim 53.5.....kolíše mi váha pretože mam pred menštruaciou...a som taka nafuknutá.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.