Mastna plet a La Roche Posay Effaclar

Príspevok v téme: Mastna plet a La Roche Posay Effaclar
myska

ahojte.pred par mesiacmi som vysadila po 4rokoch uzivania antikoncepciu, kedze som sa rozisla s priatelom no a dovtedy bezproblemova plet sa zmenila na nepoznanie.vraj to preto, ze sa telo cisti od hormonov..neviem ci ma niekto tiez take zle skusenosti po vysadeni ako ja.ale pome k veci.mala som mastnu, plet s rozsirenymi pormi.kozmeticka mi stale hovorila, ze mozem byt rada, aspon nebudem mat v neskorsom veku tolko vrasok.tak som vyskusila kozmetiku vsetkeho druhu,vichy, clinique,clarins..a nakoniec som sa nechala inspirovat vasimi radami a vcera som si zaobstarala La Roche Effaclar K a rovnako aj cistiaci gel na mastnu plet.do rana som mala plet uplne vyhladenu a aj cervene flaky su menej viditelne.takze ak ma niekto podobny problem, ako ja..mozem len odporucit.a Vichy hadzem do kosa..:)

tiktak

este k tej cene, take hrozne to nie je... ja si kupujem vtedy ked maju akciu, napr. krem efaclar K 30 ml, cistiaci gel cice mensi ale vydrzi a bol k tomu aj nejaky opalovaci krem malicky a stalo to 460,- takze podla mna sa celkom da... a oni mavaju rozne akcie a kombinacie, to je super... :)))

tiktak

kozmetiku la roche posay mozem len doporucit!!! uzasna vec je termalna voda, ale aj micelarna odlicovacia voda atd. naozaj skvela kozmetika do ktorej sa opati investovat! a dalsia vec, este nikdy som nebola spokojna s niecim co som videla v reklame v tv... naozaj kvalitne a dobre veci nepotrebuju reklamu, pretoze ludia si ich najdu aj sami!! ale la roche vazne odporucam, aj na velmi citlivu a intolerantnu plet... :)))

alenuska22

ahojte, ja som tiez uzivala asi 5 rokov antikoncepciu znacky Laurina a po vysadeni...no katastrofa. Nikdy a ani v puberte som nemala problemy s pletou ale to je uplne hrzone. Skusala som uz vela kozmetik od Vichy po Biodermu a nic nepomaha. Prave dnes som si citala vase prispevky a objednala som si pripravky La Roche Effaclar...Dufam ze mi to pomoze ako aj vam.
Drzte palce:)

marlienka

gg a aku si predstavujes tu symbolicku cenu..? :) ja mam biodermu, ale dochadza mi a mozno by som casom vyskusala aj toto, tak ze by som si to od teba zobrala.. ale zalezi aj na cene a ked k tomu priratame postovne, ci to nevyjde drahsie,ako v lekarni.. v tom pripade by sa ti to asi oplatilo predat len v tvojom okoli...

gg

ahojte.no ja tiez pouzivam tuto kozmetiku a som velmi spokojna....momentalne mi zostala jedna cistiaca voda a effaclarK krem,lebo pouzivam len gel na cistenie uz a kremik tolerianne....takze by som to rada za nejaku symbolicku cenu posunula dalej ,aby mi to netrcalo doma:-(takze ak by ste niekto chceli,napiste....

milla

tu je stranka kde su vsetky produkty :-)
-odkaz odstránený-
1.na akne urcite rada effaclar
2.na telo lipikar
kazdemu vyhovuje nieco ine,ale mne lrp velmi pomaha a myske tiez co tu pisala.tak len treba skusit.ale urcite si najprv opytaj vzorky v lekarni a skus