Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jem slaninu, bravcove maso, sladkosti a chudnem?

inga22

michaela312, ja nedokážem "nežrať" sladké :)..Vyjadrovala som sa stále k sladkostiam, nie k normálnej strave. Chodím behať, chodím na spinning, pijem čistú vodu z vodovodu, skôr inklinujem k zdravšej strave, čiže nevyprážané, skôr varené, veľa zeleniny, šalátov, (netvrdím, že si nedám vyprážané kuracie prsia, ak mama spraví v nedeľu na obed, ale snažím sa obmedzovať tie "nezdravosti")...Ale tie sladkosti, tie oželieť neviem. Najmä posledné obdobie. Jeden čas som bola vcelku disciplinovaná, a naozaj, neskôr mi ani tak nechýbali, alebo som aspoň dokázala odolať...teraz, čím viac toho je, tým viac ma to láka. Potrebujem akúsi motiváciu. A niekoho, s kým by som ťahala za jeden povraz a s kým by sme sa vzájomne podporovali. Totiž, ja mám veľmi slabú vôľu. Pri ničom nevydržím dlhodobo. Budeme sa podporovať? :) Bonzovať na seba, ak zjeme niečo sladké? :)

inga22

michaela312, hneď sa cítim lepšie :))) Nuž, som si vedomá toho, že nás je veľa, len ako bojovať voči tomu, aby nás bolo menej a menej...Asi len "nežrať!" a "ovládať sa!"

inga22

Tak toto je naozaj čistá provokácia :) Tá slanina mi nechýba, ani bravčové mäso, ale u mňa to veru zlyháva na tých sladkostiach.

woody

Ahoj, tak je to proste moja smola, stabilna vaha, cvičim, jem, pijem dosť tekutín a stale tak isto. nič moje telo nevie nejak tuk používať, alebo asi fakt potrebujem spomaliť mozog, inak IQ 136 ... sakra..

Gregory House

tá časť o 0,3 kilách denne mi akosi ušla, asi preto, Že nie je v hlavnom texte, stáva sa. No, ak je to tak, tak treba ísť určite za odborníkom

Katka78

Gregory: ak má niekto rýchly metabolizmus tak nepriberie ale určite nezačne zrazu rapídne chudnúť. Ak chudne 0,3 kg denne, to je 9 kilo mesačne a to je veľmi veľmi veľa.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jem slaninu, bravcove maso, sladkosti a chudnem? - Fórum - ZDRAVIE.sk