prst vo vagine

Príspevok v téme: prst vo vagine
karotka

ahojte...akoze hanbim sa za tuto blbu otazku...ale robili mi disciziu hymenu a odstranovali septum (prepazku) vo vagine....a teraz asi po 4-5 tyzdnoch prvykrat v zivote konecne som sa odvazila preskumat to tam prstom....v pohode, bez bolesti....ale dvakrat prijemne to nebolo....skusala som to ked som bola vzrusena, inak by to bolo este horsie...a tu je problem...akoze mne sa zda ze je to cele take male:D neviem si predstavit ze sa s niekym vyspim (dokonca sa kus bojim)..a uz vobec nie to ze to bude prijemne...nic to so mnou nerobilo..akoze klitorialny orgazmus dosahujem v pohode, vaginalny som zatial nemala ako kvoli prepazke...nema niekto podobnu skusenost ?=/ dakujem

karotka

super:D bola som za gynekologom a ten mi predpisal mezocaine:D ze 20 min pred akciou sa mam natriet...(nejak som neupresnila ze ziadnu akciu v blizkej buducnosti nechystam:D a potom dodal ze by mi bodlo aj poldeci lebo to mam aj v psychike:D

tinka228

možno by si sa divila, koľké z tých, čo sa chvália sa len chvália a nič ešte nezažili, len sa to hambia priznať. Ako písal RNG, je to fakt smutné, že sa dnešné dievčatá hambia priznať, že sú ešte panny.

karotka

dakujem Tinka=)
no jo a najhorsie na tom je, ze clovek ma skreslenu predstavu...chvalia sa (a teda aj vie sa o nich) vacsinou ti, co to uz maju za sebou ... a asi vznika dojem ze uz kazdy...

tinka228

RNG bohužiaľ máš pravdu. Tiež som sa vtedy nikomu nechválila, že to ešte nemám za sebou. Dnes mám o osem rokov viac a vnímam to úplne inak. Takže Karotka, želám ti veľa šťastia a určite si to nechaj pre toho pravého.

RNG

demoralizujuce tlaky media(filmy, televizia) dosli az tak daleko, ze slusne dievcata s moralnymi zasadami sa citia menejcenne.
To je naozaj tragedia.
Rozpad rodiny a spolocnosti.
Je to len priamy dokaz amoralnosti ludi, ktori kontroluju chod krajin.

tinka228

Karotka, ja som tiež mala 20 keď som prišla o panenstvo. A vôbec neľutujem. Oplatilo sa čakať. Dnes sme manželia a máme krásneho syna.

karotka

dakujem za podporu=) (vecernica;) aj ked stale bojujem s tym celym...tlak z okolia - a citim sa trapne....
moja zasada - a citim sa hodnotne a rada ze este som panna=)
a co ked nenajdem niekoho, kto si to bude vazit? (zas trapne)
ale ked si nebude vazit tak za to nestoji - a zas sa citim lepsie=)
co ked najdem niekoho, kto za to stoji az v 25, 26, .....30? bozee to bude trapas (opat trapne a mam pocit ze mi uz prihara..kvoli veku)
mala by som sa radsej teda vyspat s niekym "nanecisto"? nienie toho sa bojim
daco strasne....:D
ale zatial vyhrava zdrzanliva cast=) drzte palce=)
a zhodnotenie aktualneho:D ... zatial ma tento moj poblemik chranil ked som konala neuvazene=) (vdakabohu=)

vecernica

V 20 byt panna je uplne v pohode.Aj keby si nemala tento problem.
Inak vobec to nie je prijemne na zaciatku po strate panenstva {u mna to bolo aj mesiac, co ma to bolelo} ale potom je to uplne prirodzene a prijemne.Ak mas doveru k niekomu, a hlavne vztah kde sa milujete tak on urcite bude trpezlivy.Ak by si mala aj po par mesiacoch problem tak by som zas isla na operaciu na tvojom mieste. Ale pochybujem ,podla mna lekary maju dobry odhad ako to mali urobit.Uvidis cim je zena starsia tym si to lepsie vie uzivat.