Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký EPILATOR?

velkýpupák

tak ja som dostala ten najnovší BRAUN 7781 Silk Epil Xpresive(najprv som si povaedala že dalšia blbosť, že to hodím do skrine a že sa budem holiť zo žiletkou)a vôbec neviem ako som mohla bez tohto geniálneho epilátora žiť...a vôbec to nieje žiadna reklama fakt je super síce stojí vela (sú aj lacnejšie))))a vôbec mi to nerobí také škaredé bodky po vytrhaní...

zimuska

dakujem za radu.v plane mam kupit si Philips bez tej masaznej nasadky. len som chcela vediet, ci epilacia s nasadkou ma lepsi efekt.

svetlana6

ahoj zimuska. no epilatorov je velmi vela druhov. ja mam epilator s troma roznymi nadstavcami ktore sa daju menit, tiez je tam "masazna" nasadka, ale ja ju nepouzivam. jednak si nemyslim, ze to az tak pomaha, jednak s nou som sa neoholila tak dobre ako bez nej..casom si podla mna zena zvykne na tu bolest pri epilacii (ak sa to da nazvat bolestou) kazda zena ti odporuci iny strojcek, ja mam zn. Braun (uz asi 4 roky), myslim, ze Brauny su jedny z najkvalitnejsich epilatorov (i holiacich strojcekov pre muzov) na trhu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký EPILATOR? - Fórum - ZDRAVIE.sk