Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

slaba kožna lekárka

Príspevok v téme: slaba kožna lekárka
mama .

surne by som potrebovala poradiť: moja dcéra / 17 rokčná/ ma dosť zapálené vyražky na tvári a dekolte. sú doť velke. asi je to akné. bola dnes u kožnej lekarky. predpísala jej ZINERYT vodičku na natieranie a ZINNAT antibiotiká. Keďže je táto lekárka veľmi slabá, pomaly už ani nemá pacientov, lebo všetci idú do iného mesta, chcem sa opýtať či sa môžu tieto dva prípravky užívať súčasne. Dnes nemohla odísť do iného mesta k inej lekárke a zajtra odchadza na 1 mesiac preč. Tak sa bojím, či jej ta kombinácia neublíži, alebo či môže oba úžívať / súčasne/. Ďakujem za odpoveď

juja

No ja uzivam Zynerit aviem ze to je antibiotikum ale neviem ci by bolo az tak vhodne kombinovat s dalsim antibiotikom iked aj mne daco take predpisala kozna a brala sm to sucastne....ale ak mate strach tak pouzivajte len ten zynerit....Ten mne velmi pomohol a to len sam...a kupte si zinok

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

slaba kožna lekárka - Fórum - ZDRAVIE.sk