Preco sa nemozem urobit?-sex

PALIzNadlic

Ako ju urobiť vždy?
Súkromie
Atmosféra
Večera a sladkosti!!!
Mať chuť - pripraviť sa - správať sa príťažlivo
Maznať ju
Správne sa dotýkať
A v momente keď cítiš ako jej telom lomcuje vzrušenie už len z Tvojej vône
V tom momente ju milovať a snažiť sa,
dávať jej najavo vlastným konaním
že ONA jedine ona je pre vás všetkým
A problémy zmiznú ?

IgorTelvak

Mam rovnaky problem.Ja sa pri masturbacii spravim kedykolvek,ale pri sexe mi to nejde.Neviem kde je problem.Chodim s frajerkou 5 mesiacov a lubim ju.Ale nikdy som sa neurobil.Neviete mi poradit?

sunny...

to macokovac:jak ze tajime?babena pisala ze nema pri chalanovi orgazmus a ja som pisala,ze som pri priatelovi tiez nemala a on to aj vedel ze som ho nemala az po tych 8 mesiacoch sa mu podarilo urobit ma a tesil sa z toho:)

sunny...

hm,ja som mala rovnaky problem,sama som sa vedela spravit ale pri mojom priatelovi nie,aj ked som ho velmi lubila,skusal na mna vsetko mozne,aj som strasne chcela aby ma urobil tak nic..a bol z toho velmi nestastny a casom mi povedal ze nech mu poviem teda co sa mi paci,kedze som byvala dost hanbliva tak som povedala ze nieee,vsetko je ok,ze mi nezalezi na tom ci ma urobi alebo nie.On vsak naliehal a hovoril mi,ze ma chce urobit,ze inak ho sex prestane bavit a bude mat pocit ze je uplne neschopny.Tak som si tie jeho reci nechala prejst hlavou a mali sme vtedy ist na chatu,iba on a ja.Naplanovala som si,ze mu poviem ako teda na mna,no a nakoniec ma urobil aj bez teho aby som mu nieco povedala,neurobil ma cez klitoris ale dokonca som striekala a dost som z toho bola prekvapena:Dide o to,ci ti vadi ze nemas orgazmus a ci tvoj chlapec o tom vie a ci mu to vadi.Mne to nevadilo ze ma dovtedy neurobil,urobil ma az po 8 mesiacoch a to sme spolu vzdy pravidelne sexovali