Problémy s pleťou - RADA pre všetkých

Príspevok v téme: Problémy s pleťou - RADA pre všetkých
domík

ahooojky chcela by som poradiť všetkým, ktorý majú problémy so svojou pleťou - akné, hnisavé vyrážky a taaak, že najlepší liek na to všetko je kombinácia morskej vody a slnka, totiž teraz som sa vrátila z dovolenky a svoju pleť mám úplne vyčistenú bez akýchkolvek vyrážok a najmä stiahnuté póry! je to strašne dobrý pocit mať peknú pleť a nepotrebovať žiadny aknecolor ani nič podobné :))) a ešte vrele odporúčam používať na vyrážky ked sú FRAMYKOIN!!!!! super pomáha (aspon mne)! tak dúfam že som vám pomohla! :)))

ninca

Cawte,mam 15 a v podstate nemam problemy s pletou,ziadne akne,vyrazky len naozaj malo...pravidelne pouzivam peeling a hydratacny krem.ale mam problem s pehami,malinkymi znamienkamy a skvrnami...kruhy pod ocami atd.
kedysi som si to nevsimala ale ako naskocila puberta tak mi to dost ubera sebavedomie.mam dost bledy xicht a ked pouzijem nejaky makeup tak to hrozne vidno a rodicia sa mi smeju:Dtak teda neviem ako to zakryt ale moooc mi to vadi.

bibkab

No žihlavovy čaj,je pekna sprostosť.nazbierali sme zihlavu .. a aj ked som vedela že to nebude chutit,chcela som to piť,aby som mala krasnu plet,akokolvek som sa snažila,po tyždni pitia žihlavoveho čaju,som sa pozvracala... proste nútila som sa to piť... a vysledok? ŽIADNY

njurrrr

Ahoj ja tiez pijem vela bylinkovych cajov, mineralok(jedine cistych) a podobne. Plet nedrhnem zbytocne alkoholovymi cistiacimi vodami...len si ju odlicim a natriem detskym kremom Aviril. Make-up alebo Aknecolor pouzivat kazdy den w jemnom mnozstve. Aknecolor pekne vysusuje. Vzdy pred menstruaciou mam zhorsene akne, ale uz som si zvykla. Vela statsia...

hariel

Na akné a znečistenú pleť pite žihlavový čaj - sypaný, nie v sáčkoch alebo z čerstvo nazbieranej žihľavy. A pomáha nielen na to! Pekný deň

domík

aspon mne to pomôže ten Framykoin ked si ho natriem na vyrážku! možno je to iba prechodné ale podla mna to neuškodí takže skús aj ty :) dúfam že pomôže!!!