ako to, docerta, spravit??

Príspevok v téme: ako to, docerta, spravit??
nohej

viem ze to tu uz bolo viackrat ale nemam cas si to hladat teraz..uz som to pisala do temy ze zeny z azijskych krajin sa neholia :-) ale na tu sa nikto neozyva tak to okopcim sem...a uz prosim konecne mi niekto skuste poradit nieco osvedcene.. takze: tak mi prosim poradte..aj ja sa vtedy citim lepsie ked sa oholim, ale potom ked to trochu vyrastie tak ma to picha dost, je to neprijemne...teda chcelo by to holit kazdy den, popripade kazdy druhy.. lenze mne sa zapalia droobne vyrazky a potom je holenie nemozne lebo to boli a len mi tercie krv z nich...tak mi poradte nieco od coho sa nebudu vyhadzovat..pouzivam niveu pre muzov po holeni pre citlivu pokozku , je to lepsie ako nic ale stale tam tie vyrazky su..pliiiiis!!!!

madman

ja tiez z boku holievam a stale. teda, ako som uz pisala, nie po prvom, ale ak nemam par denny oddych (5cca), tak sa potom na druhy krat vyhadzem.
a po smere rastu je to blbost myslim, ked chcem byt oholena, tak poriadne.
v zahranici sa robi brazilska depilacia teplym voskom v salonoch, ale bojim sa, ze u nas picku celu este nik nedepiluje ... a sama sa bojiiim ten pasik strhavat ... + studeny vosk je o hovne, treba teply

ellyy

hmm ja som prisla na to ze preco to boli...a vyhadzuju sa vyrazky...lebo sa ZLE HOLITE...!!!!!! neholi sa proti rastu chlpkov ale v smere rastu chlpkov..sice to neoholi tak dokonalo ale ziadne vyrazky sa nevyhodia ani nic..a potom sa pouziva bud krem alebo gel po holeni...tiez som citala ze by ste sa mali holit vecer..cize na noc ked idete spat..najlepsie je ked si date iba nocnu koselu ziadne spodne pradlo...aby sa vam nevyhodili vyrazky ani nic a aby ste si to nedrazdili a potom je to uz v pohode:-)

lalalalaa

dievcata ja vam poviem ako na to musite sa oholit strojcekom nie ziletkami lebo od ziletiek sa velmi podrazdi pokozka a od toho vunikaju tie virazky !! je to tak ja so sa holil tiez ziletkami a mal som stale cervene virazky strasne vela ale ked si ho oholim strojcekom uplne nic ani jedna !!

nohej

silvikl: no picha tak , ze ked to podrastie tak vies v zahyboch ma to tak tie tvrde chlpky pichaju do pokozky...vies co myslim??

nohej

kurnik preco mne ta nivea nepomaha??!! skusim inu nie na citlivu pokozku ale nejaku inu...mozno pomoze...ja to tiez len int. gelom..mam saforelle...tak budem len skusat kadeco raz sa musi pritrafit nieco co pomoze...:-) snad....uff :-)

kostlivec

nohej, tento isty problem som mala aj ja kedysi, vzdy po holeni sa to strasne zapalilo. hmmm, co ti poradit... mne envyhovuju peny na holenie, pouzivam na to len int. gel Lactacyd, proste len napenim a tak. A potom sa natriem kremom po holeni (Mala som Niveu a Baleu, asi Nivea je lepsia.) A to je vsetko, sama som neverila, ze to prejde, lebo to bola hruza!

nohej

heheh hafo ty si zlaty...ze ja to tak robim na brade :-) hehehe dakujem za radu ale bojim sa hocico si ,,tam" davat ze penu a tak...to nie je moc zdrave..sakra...asi mi niet pomoci co??

a baby.. no krem proti zarastaniu mi nepomoze lebo oni nezarastaju oni sa len zapalia vyrazocky a za par dni zmiznu tak za 4...ale vtedy ma uz to strnisko dost picha..

nohej

no madman presne toto :-) depilator mam aj ja ale to je uz privela...to nedokazem s tym...uff by som sa pocikala od bolesti uz asi..a to este po jednom vysklbava fuj hnusnee :-) voskom by to mozno bolo lepsie ze raz pretrpis bolest a zachvilu neboli ale aby som si voskom natierala a sklabala ..ehm..tam...tak to fakt nie :-) tie vyrazky ma stvu kelu..