psychicky labilna matka-nadavky

Príspevok v téme: psychicky labilna matka-nadavky
zuzana175

keby sa tu mam rozpisovat,tak sme tu do rana.takze k veci:uz je davno po prechode,stale ma strasne nalady,co jej nepasuje,tak zacne nervacit a kazdemu nadava.(skaredo nadava)ako moze matka vynadat dcere,ze je pi**??ked jej potom poviem,ako mi povedala,tak sa robi,ze ona tak skaredo mi nepovedala.co mam s nou robit?nebavi ma ju stale posluchat na slovo,aby zas nevybuchla ako sopka.ked jej poviem,nech ide k psychiatrovi,sak aj babka tam bola,tak ju ide porazit a zas ma svoje sceny..poradte mi.robia toto aj vase mamy?:(

zuzana175

ja si nemozem dovolit sa odstahovat.mam 20,chodim na vš a nasi ma zivia.o rok uz idem na intrak,tak mozno to ma zachrani.
ale zas nechcem,aby ste si mysleli,ze je uplne blba ta moja matka.ked ma naladu,tak je super.vieme sa zasmiat,kecame spolu,ale ked sa jej uz cosi nelubi a nie je jej po voli,tak uz pinda.a to sa pytam,ci je teda psychicka labilna,alebo je to normalne?

silvikl

alebo aj sarapis,tam je materská kašička,kvetný peľmkoenzým Q10 no ale to by si musela sama kúpiť..však toho je veľa....keby si jej to ty,tak by to asi nejedla,ked je taká jedovitá

agina

No tak tento upratovaci syndrom ma aj moja matka.Presne tak isto. Ibaze ja uz nebyvam s rodicmi a pravdupovediac, chodim k nim len na "navstevu".Vsetkym sa nam ulavilo, ked sme sa so sestrou odstahovali.Kazda uz mame svoju rodinu. Ty nemas takuto moznost???

zuzana175

agina:sa ti povie,aby som ju nedrazdila.ale povie mi,aby som upratala kuchynu.sak dobre.idem upratat.ale ona najde vzdy nejaku vec,na ktoru som zabudla a robi sceny na cely barak.je strasna puntickarka.vkuse len upratuje,este aj v nedelu pred obedom beha s handrou a metlou.

zuzana175

ale ona uz je po prechode.ma 53 a menzes nema.tie lieky su na ten prechod,alebo na psychiku?
ano ano ano:nedokazem to pocuvat tak,aby to so mnou nepohlo.uz len cakam,kedy to bude pocut moj priatel.to by som jej dopriala.strasne sa pred druhymi pretvaruje,az mi je z toho zle.zacilo mi to vadit posledne mesiace.predtym som sa tiez len nad tym povzniesla,ale uz to nedokazem dusit v sebe.a co je najhorsie,chyta to aj bracha.tiez tie jeho reci-kazde druhe slovo nadavka.jediny normalny je tu otec.

agina

Su rozne tabletky na prirodnej baze, nemusi sa mama hned napchavat nejakou chemiou.Inak nemusi to mat z prechodu, mozno ju nieco ine trapi, alebo ma problemy v robote, alebo ju jeduje tvoj otec....pricin moze byt vela.Aj moja mama je v prechode, niekedy sa mi zda, ze tiez nie je celkom normalna, ale nikdy nam skaredo nenadava.Clovek akoby na starobu osprostieval.Bohuzial sa s tym musime zmierit.Mamu zbytocne nedrazdi.

ano ano ano

moja mama nam takto nadavala furt, boli sme kurvy, suky a podobne veci. ked sme boli so sestrami mensie, zralo to aj nas, ked sme dospeli ignorovali sme ju...nemalo zmysel ju posielat k psychiatricke, nedajboze sa jej vtedy postavit.
urob to aj ty tak, uplne ju ignoruj, buchni jej dvere pred nosom a povedz si, ze teba taketo reci nedokazu vyviest z mieri...aspon to skus, uvidis po case sa vytrenujes a bude ti uplne ukradnuta a nech si trepe co chce.
ja za to svoju matku dodnes neznasam...
maj sa

silvikl

ahoj,no moja mama ma 43,to este nieje po prechode...ale keby je takato,tak asi placem aj pred nou a donutim ju tam dako ist,alebo ved existuju tabletky na klimakterium,neberie nic??