Beh a chudnutie

evik1

Chudiatko,a čo deti? Tak si sa snažil neochorieť ,aby si nikoho neinfikoval...no ja zas nezakašlem a nezakašlem aj ked prídem z 2 dní v chujave...nemôžem sa robiť chorá,teda asi je to zato.tento týždeň som von.zas,v snehu,šmýka,

evik1

Ahoj Milky,ešte elipticuješ dnu, no ja som mala rekord minulý týždeň celý dnu,lebo tu je nenormálna fujavica,ale už ma pálilo a včera bežky,dnes nasucho von no úžas riadny cross training ,neviem síce o čom sa bavíte,alew vyzerá to dobre vygooglim,poradím môjmu...škoda,toho rakúska,sakra.

Milky

Nemozem zrejme robit reklamu. Ale aspon takto. Je to mozne zohnat i na Slovensku, v Nitre, v obchode s bezeckymi potrebami.
Znacka je Under Armour.
Ale ako je to bohuzial zvykom, v rakuskych obchodoch to mas za polovicu. Mam take asi 3 a nebudes verit. Nosim to pod bavlnenym trickom. Toto pradlo nie je po tyzdni citit potom. Naozaj. Pot prejde a material nezosmradne. Testovane nufacikom mojej zeny a to je iny nuf..

Milky

Zasa si nemozes predstavit kazajku na najposlednejsom cvocku.
Stlaca to, a prepusta pot. Je to vyborny material, akurat na vysku 190cm nezozenies.
Ale musim to nosit, lebo v lete som si ho nedal a po 2hodinovom behu som mal rozodrate bradavky do krvi..

Milky

Ja som schudol zo 138,5 na 84kg. Zostala mi na bruchu koza a tu nemozem dat dolu nijako prirodzene. Nosim sice kompresne pradlo a dufam v zazrak, ale.. Takze sa da povedat, ze dvojrocne usilie vyslo na zmar..
A na operaciu (abdominalnu plastiku) nemam 2300 Euro.
Ale uprimne povedane, riadne ma to mrzi.