Beh a chudnutie

Milky

Tehlicky nespravis priamo behom. Brusne svaly su vidiet, ked nemas tuk. Najprv treba dat dole takmer UPLNE tuk z celeho tela (selektivne sa neda), lebo z brucha ide ako posledny.Potom sa objavia :o) Drzim palce.

evik1

behaj pravidelne,ale pravidelne,ja nerobím ani jeden brušák ani nič a vidno mi ich ,ked sa zbavíš tuku a to sa nedeje len lokálne ako iste vieš,začne ti byť vidno svaly,jasné,že s cvičením lepšie pre teba,to by som mala aj ja.ja zas nemôžem vyrysovať nohy,iné ťavy,čo nazabehnú 50metrov majú lepšie stehná ako ja,čo denne mám beh hodinu!!!

šimi

Prosim vas,ako mam behat aby som mal tehličky...a schudnut lebo mam 15 rokov meriam 183cm a vazim 89 kil,tak by som chcel vediet ako to dam dole.Chcel by som vediet keby som cvičil a kolko..keby som teraz začal ako by to vyzeralo uš teraz v lete..DASA to?

Milky

Na zaciatku som mal 138,5kg. Pokial som nemal 100kg, tak som na beh ani nemyslel. A zacat treba postupne. Beh, rychla chodza, palicky.. Teraz mam 83,4kg, a kazdu nedelu beham 20km. Pocas pracovnych peknych dni denne cca 8 az 10km. Beh doporucujem. Mimochodom, okrem zlepsenia kondicky to ma mimoriadne zaujimavy vplyv na muzsku potenciu..

xdanielax

no pokial nemas problem s travenim mlieka..tak je to ok. ja si davam skorej ovocie, alebo nejake piskoty alebo tak, na co mam chut :)
na druhej strane, ked nie si zadychana, mozno behas pomaly?? :) tazko posudit.
ale urcite sa okrem vazenia aj zmeraj, to je rozhodujuce a smerodajne.

lenka2596

xdanielax: dakujem za odpoved.. tak neviem, za hodinu zabehnem 7,5 km. . akoze vobec sa neponahlam.. nie som zadychana...
ale predtym som nepriberala, len teraz asi pred dvoma mesiacmi.. asi fakt jem vela bielkovin a mozno su to len svaly...budem musiet zaradit sacharidy.. tak behavam okolo 5.-tej takmer vzdy...ked je vikend tak doobeda o pol 11.-tej ....
a napr. pohar kakaa by bolo tiez vhodne pred behom ? :D niekde som citala, ze hej ..

xdanielax

ahoj lenka, pred behom si daj nieco lahko stravitelne. Napr. to acidko a/alebo nejake ovocie.. jednoducho: sacharidy, plus sa napi. Po behu dopln tekutiny a neskor /asi hodinku po/ si daj jedlo, s obsahom vsetkeho sach.,bielkoviny,tuk. Samozrejme, ak chodis behavat vecer a chudnes, tak na tu veceru po behu uz zredukuj prijem sacharidov. nech sa dari! :)
a mozno len behas v zlej intenzite, ked kila nejdu dole.

lenka2596

Caute.. prosim Vas, mohol by mi niekto poradit co jest pred behom a po ? ja som napr. pred zvykla pit len acidko, jogurt, alebo radsej treba chlieb s cottage ? niekde so citala ze treba skor sacharidy a nie bielkoviny. tak co ? napr. vcera som mala pecenu tekvicu :D
a co po behu ? vacsinou bielkoviny nie ? napr. si davam tofu, zelenina, prsia-zelenina,ryby-zelenina, tuniak-zelenina..ale niekde som citala ze treba aj tu sacharidy ale v mensom mnozstve.
pravidelne bezim uz od februara na pase, ale pribrala som 4 kg :( nechapem to !

mam 175 cm a uz 59 kg !!! co som mala roky roky roky 55 kg vzdycky !

Dakujem ....

xdanielax

urcite tomu musis dat cas. A uprav hlavne stravu..ta je dolezita, ak chces chudnut. To ale neznamena ze nebudes jest! jest treba pekne od rana do vecera pravidelne. Tempo mas zrejme celkom ok, ak si schopna pri tom behu rozpravat, to je taky rychlotest, urcite si uz o nom pocula, ak nie si, tak behas moc rychlo, striedaj to s rychlou chodzou v tom pripade. Ak sa da, predlz svoj beh aspon na 45 minut. Nevadi ak nebudes v kuse bezat, mozes to striedat beh/chodza.