Beh a chudnutie

potkanica

a behavam po lese, je tam nepravidelny povrch, mam casto useky s miernym stupanim, aj rovne povrchy, citim svaly na nohach a niekedy mam, hlavne zo zaciatku, aj svalovku na stehnach

potkanica

stravu nemam asi velmi dobru, nejem toho vela, neviem to presne napisat, ale na ranajky vacsinou jogurt, potom nejaku desiatu v tvare Acidko, obed mam normalny a vecera podla toho,co je. sladkemu sa snazim vyhybat.neviem akym tempom, ale za 36minut zabehnem tak 6kilometrov. Akurat som prestala brat HAK pocas ktorej brania som pribrala 6kg, mozno aj kvoli tym hormonom sa mi tazsie chudne, neviem, ale urcite to nevzdam

potkanica

ahojte...uz 3 tyzden chodim pravidelne behavat po 35minut a ked som sa postavila na vahu neschudla som ani deko :( aj ked som mala pocit, ze brusko mam plochsie, ale vaha to nepotvrdila, moze to byt tym, ze som nabrala z behu svaly, ktore su ťažšie ako tuk a preto neprisla zmena vahy? uz som sa rychlo odmerala a po dalsich 3 tyzdnoch uvidim ci sa meni postava...je to deprimujuce :/...

Josif

Ahoj ja by som sa chcel vyjadriť k behaniu....je to ako by som povedal najlacnejší šport...treba Vám len vhodnú obuv...mám 17 rokov 187cm a 92 KG...kedže aj posilujem mám vyžšiu váhu ako by mala byť....no minulý rok som začal športovať a behal som v Apríly 2009 som mal 104KG a postupným behaním a úpravov stravy

Miša

ahojte.Mám 15 rokov a chcem schudnúť v oblasti stehien,boky a mať ploché brucho.RObím brušáky každý den tak 50 a aj cvičím každý den.Takisto som začala behávať ale len raz do týždna kvoli tým stehnám,mno zatial nič..Tak kolko by som mala približne behávať?Ale hlavne ma trápi to brucho,ktoré sa vobec nejako viditelne nerysuje.Po 18.00 hodine už nič neziem,nejem skoro nič sladké či slané.Jem tak 3-4 krát denne.Poradte mi prosím,žečo teda robím zle,čo mám ešte robiť?

Miša

ahojte.Mám 15 rokov a chcem schudnúť v oblasti stehien,boky a mať ploché brucho.RObím brušáky každý den tak 50 a aj cvičím každý den.Takisto som začala behávať ale len raz do týždna kvoli tým stehnám,mno zatial nič..Tak kolko by som mala približne behávať?Ale hlavne ma trápi to brucho,ktoré sa vobec nejako viditelne nerysuje.Po 18.00 hodine už nič neziem,nejem skoro nič sladké či slané.Jem tak 3-4 krát denne.Poradte mi prosím,žečo teda robím zle,čo mám ešte robiť?

zuzuzuz

chudne sa pri tepe 60 percent z maximalneho..to je okolo 130...a minimalne 40 min,treba behat,lebo az po polhodine sa zacinaju palit tuky...

najlahsie je sa dat otestovat,a presne budete vediet ako mate behat,aby ste nepalili cukry ale tuky

meeen

ok ale tak mne vyslo tep 133 to by som musel behat dost rychlo nie? a ked beham vo fitku na pase tak tam zistim ten tep tak ze sa chitim toho kovoveho nie? a tam mi to ukaze