Beh a chudnutie

sekeres

dobry den ,ja by som sa chcel spytat ze ci pri premene polysacharidov napr. z vlociek a zeleniny na glukozu stracame vapnik a podobne latky ako pri premene cukrov?

0vecka

pozri ak si zena tak ti nejaky velke svaly nenarastu ani kebyze sa poseries :) na to treba testosteron ktory pre vseobecne blaho snad nemas :)

ono na chudnutie je naj asi orbitrek potom beh a az potom bicykel ono ide o to zapojit co najviac svalov ...

a ono tu niekto pisal ze z toho narastu svaly tak vseobecne z aerobnej aktivity ziadne svaly nerastu ak tak minimalne sa pozrite na cyklistov alebo maratoncov ake maju ti ludia svaly...

karioll2

chudne sa z celeho tela,nie ako si myslis.najprv kardio,obden 40 minut pri tepe 220-vek krat 0,65-0,7.ked zhodis tuk zacni cvicit,musis zvysit prijem bielkovin aspon gram na kilo vahy

meeen

Dobry den . Chcel by som sa spytat ze ja aj cvicim na svalstvo a po kazdom treningu si dam tak 20 25 min behania nejake brusaky a skracovacky. Ze ked budem cvicit aj na svalstvo si mi nebude uberat zo svalov ale iba z brucha tuky a co mam a kolko jest aby mi rastli svaly

Koktail

Caute vsetci.. Vase najcastejsie otazky su ci sa da schudnut z brucha behom, byciklovanim, svihadlom a cvikmi. Odpoved je taka ze spojinim bycikla a cvicenim sa da velmi pekne vyrisovat brusne svalstvo ak chcete schudnut treba skor behat a cvicit na brusne partie ako je bocne brusne svalstvo, tehlicky. Na intenzivne chudnutie je hl. svihadlo a beh, bycikel skor ani nie pretoze tam sa nenamaha az tak cele telo ako pri behu a skakani cez svihadlo. Skor na bycikli sa namahate ked si date poriadny zaberak do kopca:):D Pri cviceni na brusne svalstvo su najlepsie cviky hl. skracovacky ktore odporucam robit kazdemu jednemu ktochce mat pekne vyrisovane bruscho. Pretoze pri brusakoch ktore cvicite niektory od z hlavou od dotknutia sa zinienky az po kolena skodi chrbtici a to nie je velmi dobre :) Pri skracovackach Vas zacne palit brucho ale neprestavajte s tym od palenia si dajte este aspon 10zhiby. Palenie znamena ze vase brucho registruje namahu a zacina spalovat tuky a zasne sa aj rysovat. Tak hon sa do toho ;)

silvikl

no vypady:stojis,ruky mas v bok a jednou nohou vystupis dopredu,az sa skoro dotknes kolenom zeme,ale nedotknes a ides naspat a urobis to s druhou nohou