Beh a chudnutie

silvikl

ale obed poriadny samozrejme,ale tým poriadny nemyslim tak,ze sa najes do popuku..myslim ze tam mozes zjest vsetko,co mas rada,ale tiez s mierou..a pri chudnuti pomaha aj vela zeleneho caju,soja v akejkolvek podobe....

silvikl

emilia23: no tak jedenie trikrat denne nie je dobre.ja jem asi 5-6 krat denne tak,ze sa nikdy poriadne nenajem,nesmies jest vela sladkeho,NIC vyprazane,proste je to jednoduche :-) a cvicit pialtesa by si mohla.

silvikl

ee,z bicykla urcite nenaberes svaly,samozrejme,pkial nebudes moc bicyklovat..ja som najprv takych do 15 km,a teraz v pohode zvladnem aj 60 naraz (no,s malymi prestavkami na napitie sa :-) ) a nemam vobec svalovku uz a ani tucne stehna,stehna mam hrube 50 cm hneď pod zadkom. naozaj,bicykel je uzasna vec splu s pilatesom.a keď bicyklujete,sem tam bicyklujte aj po stojacky,aby sa viac aj zadok namahal :-ň vsak ak chcete daco vediet o cviceni,tak s aopytajte,nie som ziadna trenerka,len viem toho dost o cviceni a mam ho rada :-)

alicad

silvik: pomohol ti bicykel na schudnutie ... ??? Lebo ja sa bojim, ze z neho aj z orbitreku budem mat len svaliska na stehnach atd.. .
:-)

emilia123

babenky ja chcem tiez schudnut,,mam 24 ale som po porode 5mesiacov,z vahy mi neubuda,jem 3krat denne,co mam robit aby som schudla?

silvikl

najprv by si si mala poskakat,popretahovat,potom urobit vypady,ale pomalicky,nie ze taky svih riadny proste,aby si aj citila,ako sa Ti napinaju svaly,ako Ti svtrdne zadok,ked sa vraciac spat..a vystupy na stolicku si uz robila?to je tiez riadna svalovka,ale treba aj spravne dychat,inak je to tiez super...

olliwia

haha vypady.vcera som ich urobila 10 a dnes mam svalovku jak hovado:D ne diky..ale mozno to este skusim ale to ma musi prejst ta svalovka ved si nemozem ani sadnut na gauc:D:D

silvikl

no mohla by si skusit aj svihadlo,to tavruje perfektne nohy a este "vypady"..ja som na tie masaze chodila,ked som mala 17...sekla som sa o tok...bolo to strasne super,prekrvuje to a pomaha pri chudnuti ,odstarnuje celulitidu,krasne tvaruje,tento ok chcem ist znova,je to nieco uzasne....ja som stehna schudla tym bicyklom,ale hoovorim,aj pilates jeperfektny,odporucam,naozaj,ansa budes az cudovat,ako sama krasne chodis,ako sa vystieras,ako sa Ti vsetko tavruje a to nemas ani svalovku

olliwia

silvikl.okej ale ja mam 16 takze take tie masaze a tak sa ma velmi netikaju nemam ani bicykel cize jednoznacne len beh je jedini sposob pohybu pre mna pri chudnuti.necem byt svalnata ale chuda.mam postavu hrusky takze setko okolo stehien a zadku.myslim ze by mi to malo dost pomoct.ten beh.