Dali ste partnerovi, manzelovi facku?

vitana

a ked ma chcete za to teraz vsetci ukamenovat, tak prosim. ja sa za to nehanbim a urobila by som to este raz, keby sa to zopakovalo!

vitana

ja som mu facku dala raz, ale zasluzil si. bol v nalade a pred mojimi ocami, zacal siahat kamarake na nohavicky, nech mu ukaze tetovanie!!! tu uz bolo na mna moc, tak som mu tresla a fajne sadla :)) he he

tuk tuk

Myslim si,ze facky a popr.bitky do normalneho vztahu nepatria.Nikdy by som to nespravila a zena( alebo muz),ktora to spravi, ma podla mna problemy s ovladanim. Potom,ze sa ludia mlatia... Ale sme ludia a robime chyby...

saman

zena, ktora da muzovi facku si nezasluzi dobreho chlapa...samozrejme ak ju predtym neudrel uz on...vsetci rozumni ludia sa predsa vedia ovladat a riesit problemy a krizy inac. Ked mu das facku, nebud prekvapena tym, ako bude reagovat on...

facka

Ak dostal chlap facku tak si za to moze sam.Treba ich fackat a svet bude hned krajsi.Cim viac facand dostanu tym lepsie.Fac fac plesk

martina25

Ja sa musím priznať, že raz som dala manželovi facku. Vtedy sme prežívali dosť ťažké obdobie (bol to kritický 3. rok manželstva). Ale spoločnými silami sme to prekonali. Teraz som rada, že je to za nami a dúfam, že sa také obdobie už nebude opakovať.

domincicka

ja som raz vylepila jednemu chalanovi, robil saskoviny na tanecnom a ja som sa fakt chcela ucit tancovat... dlho bol na mna nahnevany, ale uz sa so mnou rozprava a teraz si z toho robi srandu... akoze si da zaucho a cuvne odomna...

derka

Stalo a dodnes to strasne lutujem..Ja sa neviem ovladat, ked zurim, vidim cerveno a on je zase strasny provokater..Dala som mu facku(a teda brutalnu)asi pred 2 rokmi, strasne sa na mna nastval..ani nie ze na dlho, ale mala som pocit ze to zmenilo jeho vztah ku mne..Este hadam rok na to, mi to pripominal..potom sme mali krizi, takmer sme sa rozisli..mnoho veci sme si ale vysvetlili, mala som pocit, ze az potom mi to odpustil..Uz nikdy mu nechcel strelit, aj ked mnohokrat mam nutkanie..strasne ma to stve, ze som taka cholericka,bojim sa ze niekedy znova vybuchnem, ale davam si bacha..Ale aj tak sa niekedy neovladnem a sacem do neho, ale davam si pozor aby som mu nestrelila, lebo proste nechcem..vzdy si to potom vycitam ked do neho sacem a on je vzdy strasne nastvaty a potom mi vyhadzuje na oci tu facku z minulosti..:((