tukozrutska polievka alebo ovocie a zelenina

nikina

Tak baby po 2 dni sa hlasim a mam dole 2,3 kg.Taka som stastna jakblcha.Ked otvorim chladnicku mam nutkanie si dat nieco dobreee.Ale musim pokracovat

nikina

Tak baby dnes zacinam s tou polievkou aku napisala Tuli.Moja vaha je 82kg pri vyske 167cm.Sama som zvedava kolko dni vydrzim lebo vobec nemam pevnu volu.Prida sa niekto ku mne?Skoda ze Tuli sem uz asi nechodi,uz je urcite stihla

weronika

ako je super, že ste tak pochudli, ale to chcete celý život jesť len polievku? lebo podľa mňa, keď začnete jesť normálne, tak sa vám to všetko vráti späť... neviem...je to strašne lákavé, to je pravda, skúsiť by som to aj chcela, tak ako je tuli, no ale neviem...

kajqa

ja osobne nikomu z vas neradim jest denne len ovocie , ja som tak jedla skoncila som v nemocnici s nizkym tlakom a so vsetkym

suzie22

ahoj tuli prosim ta mohla by si mi poslat recept na tu tukozravu polievku?dakujem moc.moj mail je suziesk@centrum.cz dakujem.pa

mysurienka

zeny,nejedzte ju!!! ked som bola mladsia, patrila k prvym,ktore som vyskusala...jedla som jej nenormalne vela,aj ked to bol hnus, moja spolubyvajuca sa z nej povracala. Schudla som za tyzden 6kg, lenze to je drvoiva vacsina len voda a navyse hned po nej klasicky,prisiel tvrdy jo-jo efekt a pribrala som dvakrat tolko!!! schudnete s nou,to ano, ale priberiete este viac! Telo nesmie hladovat! jedine tak schudnete a nikdy nepriberiete spat!

didaaaa

ahojte kocky:)
som inak podivne prekvapena z ohlasov na tuto polievku...najprv zacnem kriticky, sorry:(
vy ste nikdy nevarili napr.zeleninovu polievku?...je to len obmena...
ved varim z laskou, chcem shcudnut, pracujú myslienky, myslim pozitivne,...no zdaju sa mi niektore reakcie prehanne prepacte, mne chutila mozno preto ze som mala vsetko z vlastnej zahrady - zelenina ovocie, a uvrila som si ju chutne, no nevydrzala som ju jest, pretoze som leniva drzat dietu:( aj ja si dam popol na hlavu, no ako citam tieto ohlasy. dam sa na nu a potom pisnem ako som dopadla:))
nevzdavajte sa!:) a ani drzat dietu nemusite, len tak skuste svojej rodinke navarit tuto polievku na sobotny obed plus dajake druhe jedlo, nalozte malo, len tak na skusku a uvidite ako my uzasne nezdravo papame a nevieme si vychutnam zdrave jedlo, plne vitaminov:)) a uvidite ci budu vase polovicky ratolesti krutit nad nou nosom, a zacnete uvazovat joj ako im to varim ako sa stravuju ked mi zeleninu nechchu jest?:(....alebo vydrzia tu vitaminovu bombu :) takze ziadne jedlo si dopredu neznechucujme:))
krasny den prajem:)
a ked nechuti tato polievka:), tak si dajte vsetku tuto zeleninu v surovom stave:) salatik nikdy nie je na zahodenie ani precistujuci den raz do tyzdna....vela zdaru chudnuce kocendy:))
dida

tukozrutka

fuuuuuuuuuuuuuuuuuj ja som tu tukozrutovu polievku skusala humus ziedla som asi 2 lyzice a mala som dost uz nikdy viac to nebudem radsej vobec nic jest ble!