Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anal

LILIII

Ja som tu len tak tukala a prechadzala si stare temy a nahodne som tu natrafila na tuhla "babicku temicku" . Dufam ,ze tu nikto nebude "aplikovat" desatoro bozich prikazani.
Idem odpovedat.
Moj nazor je taky ,ze analny otvor nie je vagina aj ked su susedia a maju ake take vztahy. Anal nie je tak elasticky a nedokaze sa sam lubrikovat ako kolegyna odvedla ,takze je to dost (na zaciatok) neprijemne neskor mozno ani nie. Anal len obcas ,pokial je to len anal. V ziadnom pripade nie ,ked je to jeden krat sem ,dvakrat tam ,moze sa prihodit ,ze nas to nadlho vyradi z cinosti. (infekcia)

Dereksk

cicamicaaaa tvoja logika je ocarujuca, ak mas priatela co chce anal a ty mu to nedoprajes, poradis mu nejaku kamaratku, ktora to ma rada? ved anal jak anal,...

Lilllss

niekedy si pritom viac uzijem ako pri normalnom sexe :)
manzelovi sa to paci a hrozne ho to vzrusuje a mna tiez :)

cicamicaaaa

tibike a co keby si poprosil nejakeho chlapa? ked ocakavate ze zena to bude mat rada tak sa to predsa musi pacit aj vam ked vam tam chlap strci vtaka resp. vy jemu, nie? ved anal ako anal.

marryan

ja zasnem kam vsade ste ochotni to "strkat". mam pocit, ze ludia ako vy, keby mali vacsie nosne dierky, tak vymyslia ak nazalny sex hadam... blbost ale, toto vo mne evokujete. suhlasim s niektorymi nazormi nizsie, ze "rit ako rit", cize na toto skutocne muz nepotrebuje zenu. ani zena nemusi byt zenou. toto by sa malo nazyvat nejak inak a nie "sex". vari slovo sex ma vyjadrovat strkanie pohlavneho udu to hocijakeho otvoru?? tak potom kludne aj do zastrcky...
a neviem co moze byt na tom "krasne" (viem, teraz mi poradite aby som to skusila, inak nepochopim, ale nie dakujem, myslim ze dozijem svoj zivot kludne bez tohto poznania), ved ked si normalny clovek- muz uvedomi, ze ho ma narvateho v casi traviaceho ustrojenstva kde prebieha zaverecna faza traviaceho a vylucovacieho procesu, ktora ma vlastnu mikrofloru na to usposobenu (mimochodom, vyplachy mydlom jej iste robia dobre) tak sa musi povracat hnusom.
to je moj nazor, a chvalabohu ho zatial so mnou zdielalo aj 5 mojich partnerov. fantazie v sexe sme mali nadmieru aj bez toho aby mi nieco pchali do creva.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Anal - Fórum - ZDRAVIE.sk