Anal

algeria

tak na to musia mat obaja chut, a fakt dlhsiu predohru treba..a hlavne partner by mal byt jemny a dost pozorny.naprvykrat mi to nebolo moc prijemne, ale teraz sa to da ale nie dlho.a najprijemnejsie je to asi v misionarskej polohe, je to fajn ako spestrenie ale nie stale.takze asi tolko.

mia

neviem si celkom predstavit, co sa mysli pod klystirom konecnika?viem, ze je to lekarska procedura ale ako sa nieco podobne da previest v domacich podmienkach to je pre mna zahadou. a najma kedy je na to najvhodnejsia chvila, milovanie byva vacsinou spontanne a clovek nebeha do kupelne aby stihol takuto hygienu. ako to teda zamaskovat?
a ako to navrhnut chalanovi, co ked sa stretnem s negativnou reakciou?vsak sa od hanby prepadnem pod zem.

dunka

Iste že sa treba na to špeciálne pripraviť. Ja si urobím vyplach konečníka a vopred si ho natriem kremom.
Veľmi je dôležitá intenzivna predohra a samozrejme, že to obaja checete. Treba pri tom určidú davnku trpezlivosti a o veľkej ohľaduplnosti.Da sa to robit v klasickej polohe, alebo ak sedí žena na mužovi. Vtedy môže partner dráždit ženu na klitoris, je to veľmi krásne. Určite nie je vôbec vhodné, aby sa vrátil partner do pošvy bez predchádzajúcej hygieny.

idi

ahojte,tak sa chcem opytat.Ak ste to uz skusili,ako ste sa na to pripravili?Treba dodrzat nejaku specialnu hygienu /klistyr.../?No v akej polohe to ide najlepsie dnu?Dakujem za odpovede

steffi

moj nazor je ze vzdy nieco nove je vzrusujuce pre oboch partnerov , ale obaja to musia chciet a tuzit po tom anie iba jeden lebo zen druhy nema z toho ziaden pozitok iba...

notes

mna anal vzrusuje, aj ked som ho v pravom slova zmysle este nepraktizovala.je to pochopitelne, je tam mnozstvo nervovych zakonceni.parkrat sme sa s partnerom o to pokusali, ale nevyslo to, on je taky blbec nedockavy, do vsetkeho ide moc rychlo a so strasnym nasadenim... v tomto ohlade to nebolo prijemne.ale myslim si,ze podobne ako oralny sex je aj anal vecou vkusu a nazoru dvoch ludi.ja som za to, aby sa v sexe robili prijemne veci,bez nejakeho nutenia, alebo pocitu musim niekomu vyhoviet. ak su obaja partneri za,preco nie, ak je niekto proti, treba to respektovat.

jetty

Je zaujimave citat prispevky muzov i zien. Z toho co tu bolo pridane je zretelne, ze zeny anal nepreferuju kvoli mechanickym ako aj psychickym dovodom. Je pozoruhodne ake maju muzi vo vseobecnosti homofobne (proti homosexualne) nazory. "Buzerantov" nevedia vystat, nechapu ako si to mozu pichat do analu...Zeny su z lasky k muzom schopne obetovat az tak vela, ze pristupia na analny sex, napriek tomu, ze im to nie je po voli,zatial co vacsinu chapu a toleruju homosexualne orientovanych ludi.....Len tak pre zaujimavost, skuste partnerovi navrhnut ked Vas bude opat nabadat na anal, ci by to rad neskusil s muzom, ved ritka ako ritka, nie?

dunka

Snehulienka, mam 45 rokov. Z tvojho prispevku usudzujem, ze tvojho sexualneho prartnera uprimne nemilujes a tvoj sex je neplnohodnotny. Aj by si ho milovala uprimne a zo srdca, tak pri milovani sa tak uvolnis, ze ani nezbadas, ze sa z posvy presunul do analu. Ale to musi SEX prezivat a byt pri sexe pritomna celym telom aj dusou.
Ked to zenu boli, je to preto, ze nie je pripravena na spojenie, nie je dostatocne vzdrusena, sama nie je pripravená hygienicky na sex. Verte, ze pri dodorzani maximalnej hygieny vaginy a analu a ak sa vzajomne milujete, je zazitok z takehoto sexu obrovsky.