Anal

ja a on

štefka ajoj,už sa ti stalo niečo nepríjemné pri tom?? néééé,už teraz mám akoby za teba straaaach!!ideš,rýchlo pííííš ked´si tu

bambulkaaa

a nie je to neprijemne?neboli to?bo ja ked niekedy som na velkej tak ma boli prdel z toho:D,ale to iba niekedy,tak ze ked on ho tam cely da a ete sa pohybuje tak ci to tu zenu neboli...a ako moze mat zena orgazmus ked je to tam?nechapem:(

stefka

ale to nieje trapne, ved si ho umyje.alebo nech si da kondom,ale bez neho je lepsie.ked sa to robi s olejcekom tak to ani necitit ani nevidiet.robte to v tme ked sa bojis.

stefka

podla mna je to super.sme s manzelom 6 rok, na zaciatku sme to vyskusali ale nebavilo ma to, takze dlho nic ale teraz posledny rok sa mi to velmi paci, musim byt pri tom vzrusena a samo ze pouzijeme aj olejcek, najlepsi je decky modry asi aviril sa to vola.no je to super orgazmus, fakt nech sa vam to nehnusi. viem ze to nebolo stvorene na sex, ale ani vybrator a ine pomocky neboli a pouzivaju sa...ked to tym dvom sprijemnuje sex tak preco nie...

ja a on

mifor ahoj..máš pravdu,súhlasím s tebou.mňa to len zaťažuje a jeho baví..strašnééé!!!zachvíľu budú chcieť sexovať do ucha

mifor

Nechápem prečo chce niekto prekrúcať prírodu. Vagína je skrátka prispôsobená na sexovanie a konečník na vylučovanie stolice.