Anal

ja a on

ahojte,chcem sa aj ja spýtať,ked´ sa použije klistír,nemôže sa nič nepríjemné stať?prvý krát /už ked´ bol celý v../sa nič nestalo,na šťastie!no ani som netušila,že čavo bude \"zomierať za mojim zadkom\" a v ten deň to zopakuje tri krát.všetko bolo ok.no ale teraz s tým otravuje stále.veľmi ho ľúbim,sme spolu každý deń,no začínam sa vyhovárať a snažím sa čo najskôr vytratiť.niekedy mám pocit,že sa mi chce ..a s lubrigač.gelom mám ten pocit vätší!no vidím pred sebou tie príspevky,kde sa píše o tom,ako niektoré kakačkovali alebo si prepáčte za výraz prdli.no predstavte si,že okrem toho mi ten otvor veľmi rád líže a bozkáva.a to je chlap,ktorý kým nepozná,nevrhá sa do takej prácičky/pre prípadný nepríjemný pach/.čavo že:\"aká mi je ona aj tam čistučka\"teraz nechápe,čo mi je,ved´ by som mala byť rada.prosím,vie mi niekto poradiť?najradšej by som si tam naliala savo..

mamina20

No zalezi od chuti,niekto to striktne odmieta niekto nie....ja osobne som to este neskusala ale nemyslim si ze to musi byt zle....no a co sa tyka klistiru tak pri porode mi raz stacil...dost neprijemne...

žabka1

ak to fakt ale fakt chces skusit a chces sa predtym vyprazdnit, daj si klistir, naco by si chodila k lekarovi ?! o:-)))) Napr. v lekarni maju klistir YAL (cca 300sk) mas tam 2 flasticky aj s aplikatorom. Som zvedava, ci aj po odskusani klistiru budes mat chut o-:)

trtka

prosim,treba sa predtym vyprazdnit?A ako to mam urobit ked nechcem ist k lekarovy???Chcem to skusit no chcem byt pripravena

lole

Mna tiez na to priatel stale nahovara. raz sme to skusili, dostal sa asi 1 cm a to ma bolelo jak svina, tak som mu povedala, ze zabudni. Pri mojej diagnoze - zlata zila a pri jeho hrubke a dlzke penisu, by to bez velkej bolesti ani neslo. Tak som mu povedala, ked ja mu budem moct pichnut vibrator takej velkosti ako je jeho penis do analu a bude sa mu to pacit, tak potom moze aj on mne.

:)

mna to boli asi wiac z predu ako zo zadu:).ked je dobre nawlhceny tak to nemoze boliet.a wzrusim sa owela skor ako z predu.ale to raz nepochopim ako moze niekto howorit ze je to newzrusiwe ked to este ani raz neskusil.nooo

veronika 123

aj mne sa to zo zaciatku zdalo nechutne, ale s priatelom sme to aj tak vyskusali. prvy krat to bolelo mna aj priatela,potom sme to skusili 2 krat a bolelo ma to menej-priatela vobec. ale neni som si ista ci to este volakedy vyskusam. A podla mna to vobec nieje take hnusne ako sa niekomu zda. V dlhsom partnerstve si myslim ze je to prirodzena vec.

beri

Aha!!! Niekto tu ešte nemal po anali kvasinkový výtok! Takže baby a hlavne chalani neblbnúť, veď sex je krásny aj inak. Dajte na moju radu, viem, čo píšem! Pa