Skúste pomôcť aspoň vy, chalani

Príspevok v téme: Skúste pomôcť aspoň vy, chalani
nešťastná

Viem, že to sem nepatrí, ale potrebujem poradiť asi najmä od chlapov. S priatelom sme spolu pomaly 3 roky, z toho 1,5 roka už býva u nás. Všetko bolo krásne a super, ale zrazu sa niečo stalo...Má nejaké depky už asi 2 týždne. Povedal mi, že sám nevie, čo mu je. Že by išiel najradšej niekam preč od všetkých a že mu všetko a všetci mu ide na nervy, aj ja. Povedal mi, že nemôže žit so mnou, ani bezomňa. Povedal, že ma lúbi,ale niekedy, keď sa ho na to spýtam, tak povie, že nevie. Obvinil ma z toho, že mu prejavujem málo citov...Je chladný.Viem, že nikoho nemá, v tomto to nieje. Nechápem mužské myslenie, tak možno by ste mi mohli pomôcť vy. Sme dokonca už zasnúbení. Ja som ho do toho netlačila, skôr som cúvala. Teraz..neviem, čo bude..či sa to nejako upraví, alebo ma opustí. Neviem si bez neho predstaviť život a on to vie a nechce mi ubližovať, ale niečo sa v ňom deje a ja mu kurva neviem pomôcť :(( Je taký už druhý týždeň a mne to trhá srdce...Aj by sa zdalo, že všetko je OK, pretože sa bozkavame, maznáme, milujeme..ako vždy. Ale proste niečo mu je...Za každú odpoveď veľmi pekne ďakujem.

nešťastná

Agina, ja som sa ho to pýtala milionkrat. On mi povedal proste že prepač, neviem čo mi je. A len povedal, čo ho napr serie a tak. Ale to som z neho dolovala aj 3 hodiny..Proste depka a proste neive čo prečo ..

nešťastná

No my máme v pláne vypadnúť, len nie sú korunky a to on chápe, že treba trošku trpezlivosti. Viem, že nieje nič príjemné mať za chrbtom stále svokrovcov alebo rodičov, vlastné je vlastné, ale teraz na to nemáme prostriedky, možno aj to ho štve. No snažím sa, aby sme boli niekde sami na dlhšie, len nejak nevychádza. Buduci víkend sa možno zadarí a pojdeme na chatu. To mi povedal aj on sam, aby sme išli sami niekam..preč..PS: v sexe problém nie je.

evikk

aj keby sa neviem ako super citil, raz depka dolahne na kazdeho...raz to prist muselo. neboj sa, spolu to prekonate, presne ako pisala zuzkalinka, usmievaj sa a hlavne mu POMOZ!!

agina

Aj ja si so svokrovcami perfektne rozumiem, takisto moj manzel si s mojimi rodicmi rozumie velmi dobre, ale byvat by sme nechceli ani u jednych.Ja si myslim, ze problem bude v tom.
Kamos ty ked nemas co rozumne povedat k teme, radsej neprispievaj.

nešťastná

Práveže on sa u nas cíti ako doma..aj mi to povedal, ale..povedal mi ešte niečo..On bol s mamou proste na nože. Jeho mamka ho dodrbavala za čo sa len dalo, v kuse mala nejaký problém. Odkedy je u nas, sa to zlepšilo a jemu začlo byť teraz za ňou akosi smutno..Ale ja sa bojím, že keby sme išli zasa k nim bývať, že by tam boli opäť hádky medzi nimi. Možno, aj toto je to, prečo je taký. A u nas väčšinou nikto nie je doma, takže si môže robiť čo len chce. Lepšie povedane, stále si môže robiť čo chce. Naši ho zbožňuju.

zuzkalinka

podla mna ma len chivlkove obdobie depresie, ja to tiez zvyknem mat..byvame spolu ja som daleko od domova a vela krat sa mi zda, z esa na mna vsetko vali...niekedy sa citim, ze niesom na toto pripravena.....neviem, mozno si to mysli aj on....skuste si niekam vyrazit, do prirody, na chatku, budte spolu sami chvilku...tou chvikou myslim par dni...a ty hlavne nemaj smutnu tvar...bud naopak vesela a vsimava...davaj mu pocitit, ze ma v tebe velku oporu,,
vela stastia

ps...kamosa si vobec nevsimaj, je to kreten