Bioderma, La Roche Posay, Vichy, Avene...

Príspevok v téme: Bioderma, La Roche Posay, Vichy, Avene...
happyskin

...a ďalšie značkové kozmetiky...A o čo ide? Mám silné akné a chcela by som vedieť aká kozmetika je najlepšia. Už ma nebaví byť "pokusným králikom" mojej kožnej, ktorá mi stále predpisuje blbé mastičky (vôbec mi nechce predpísať Roaccutane aj keď som sa jej na to pítala tak povedala že nemám silné akné...no vtej chvíli som ju chcela poslať k očnému)a kozmetika z DM, 101 a spol vôbec nepomáha...tak mi napíšte čo vám pomohlo. ďík

pacientka1

happyskin, chcela som ti len povedať, zmeň kožného doktora, ani mne nechcela jedna predpísať roaccutane ale druhá "normálna" mi ho predpísala

velkýpupák

no tak ja pouzivam BIODERMU ale nejsem s nou moc spokojn a stála velmi vela pouzivam ten chem. piling, nejaký aktivny gel(ten za 430sk)a gel no ako sem povedala nic moc :(

tesinka

ahojky, som kozmeticka poradkyna Mary Kay, vedela by som ti zostavit kompletnu starostlivost o tvoju plet a bola by si pod mojim dohladom, a este na zaciatku by si u mna absolvovala bezplatne kozmeticke poradenstvo a licenie. Ak by si mala chut a zaujem tak sa mi kludne ozvi na mailik.