Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

Sofiii

Ahoj.. S priateľom by sme chceli mať prvy sex ale mám strach :/ bojím sa že niečo pokazím. ČO mám robit??

Svištík

Ako pozerám tak sa aj smejem , za pol roka mám 18 rokou a stále som pannic a moc sa do toho nenáhlim a račej si užívam život, ale keď vidím že už 13 ročný chcú mať sex tak to je už fakt blbé.Veď oni ešte fakt ani nevedia na čo to maju nie to ešte čo znamená sex. :D Ako som čítal je to tu ako na LUNIKU :D

ja 121

Ahoj aj ja by som sa rada k tomu prihovorila v tomto nemám veľa skúseností ale prvý sex som už mala .. Niesom veľmi stará nato ale z mojim priateľom sme spolu už viac ako rok a 3 mesiace ... ale zas nemám ani 14 no ... áá prvý krát ma to veľmi bolelo keď som prišla domov krvácala som (pretrhnutie blany) ale poprosila som ho aby bol nežný a tak sa to podarilo bez hroznej bolesti ... a keď to neide tak použite jednoducho lubrikant :)

Lucka Pucka

Dobrýý chcem sa vas opytat mam mat z chalanom sex ktorý ma tak rokou ako ja .. ale ked neviem ci to nebude moct boliet neviete mi poradit??

Lilinka

Ahoj :) mala som presne ten istý problém ... Bola som s chalanom rok, boli sme na stanovačke, tak že to vyskúšam.... veď všetko je raz prvýkrát... Ale nešlo to... veľmi to bolelo, a tak sme to odložili... Prišlo to neskôr ... o mesiac... neskutočne to bolelo, ale premohla som sa... Najviac ma trápi, že to boli vždy... Teraz som s ním už 2 a pol roka a bolí to zakaždým... Takže ja som sa to naučila aj znášať :) ... Keď sex, tak poriadne :P a hlavne bezpečne :)

Terka666

Počujte mam 21 rokou a mam priatela s ktorým som mala sex zž 3-krát a vždy ma to bolí ked mi ta tej jeho penis do mojej cikule čo mám robiť aby to nebolelo ?????

Emma 4

Ahojte...Mám 19 rokov.S priateľom chodím skoro 2 roky a mali sme prvý sex.Chcem sa opýtať,keď som nekrvácala a ani som nič necítila-žiadne vzrušenie,či sa mám obávať a ísť ku lekárovi (dva dni na to som mala krámy). Jeden večer ako sme znovu boli spolu a mali predohru ako mi vznikol prstami do pošvy jemne trošku som krvácala? mám to brať ako narušenie blany?Vraví sa ak po prvom sexe žena nekŕváca nebude mať deti z toho dôvodu sa pýtam.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy sex - ako nato ked to boli? - Fórum - ZDRAVIE.sk