Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

Yzo

Cau, chcete vediet preco vas to boli?
1., bojis sa
2., niesi vzrusena
3., tvoj partner sa ponahla
4., zla poloha
5., nechces to
Ako nato aby ta to nebolelo?
1., sprav partnera - hold smola, hamba musi ist bokom, vecsina nas chlapov sa ponahla, rychlo sa spravi a dalej neriesi - potom pokracujete dalej
2., nohavicky dole AZ KED ICH MAS MOKRE
3., ... doporucujem pokracovat az potom ked si si schopna tam vsunut/on ti je schopny tam vsunut 3 prsty/ked on tak mu to ukaz ako to mas rada ked si to robis sama/nechaj sa vylizat - ale nie az do org..
4., vyskoc hore a prepichni si to sama, ak nebude hotovy 1 bod, partner pojde ako sijaci stroj, bude ta to boliet, jemu to bude jedno - preco pisem hore.
5., ked nic nefunguje tak si to nenechaj vziat, zbytocna bolest atd..
Inak zatial sa nestazovala na toto ziadna, kazda si o to prisla sama (svojim pohybom).
Vela stastia a zabavte sa :>
5., ak nic nefunguje

Sašena :)

Ahojte!Mám 15 rokov a chcela by som už mať sex!Ale veľmi sa toho bojím!Ako mám predísť svojmu strachu??:/

blablabla...

ja som prvý krát spala s chalanom v 15a lutujem to .. hoc som s nim bola rok a pol ale aj tak si myslím že čím je človek starší tým viac si sex užíva .. a teraz k tomu "po prvé" -> mňa to bolelo velmi, takže sme to tiež odložili na inokedy. Na ďalší den som po škole išla s frajerom s pocitom, že to chcem, že ho nechcem sklamať.Lenže keď som k nemu došla(odjakživa som bola hanblivá) neišlo to zas, lebo som sa bála stresovala som a tak .. tak mi povedal že ak nechcem nemusim, že on ma nutiť nebude. ale ja som moc chcela, a mala som na sebe gatky kedže ja som sa hanbila (a nedovolila som mu ani na šušku mi pozrieť)tak jasne že to ist nemohlo. a On si vtedy asi niečo uvedomil a povedal mi jednu vec: Zlatko mohol by som iba jednu vec urobiť ? a ja som rozmýšlala a povedala mu že o čo ide. A on mi povedal že o to že ma miluje a chce mi to dokázať. V tom mi stiahol nohavičky pobozkal ma dole a povedal mi že i ked som hanbliva ma miluje a je pyšný na to že som panna, a že ak chcem možem mu dať všetko, že mi prisahá že ma nenechá, že som krásna, a že či som tučnejšia alebo chudšia, som v jeho očiach naj. Ja som sav tom momente uvolnila, a zažila som najkrajši sex v živote. a prečo ho lutujem? lutujem ho iba pre jednu vec.. Nie preto s kym bol, a kedy bol.. ale preto že keby som počkala bol by možno ešte krajší :)

Druhá

potrebujem POMOC !!!!
Bola som u kamaráta na byte a náhodou tam prišjiel aj jeho dobrý kamarat... no nikto netušil aký dokáže byť v skutočnosti.
Má 16 a ja len 14 istým sposobom ma zneužil... samozrejme bez ochrany.
Samotný sex bol bez prezervatívu,pri konci vypustil svoje semeno vedla.. no aj tak sa bojím že sa mi može niečo stat.Mam namysli tehotenstvo a k tomu blišie veci.potrebujem radu čo najskor.Dakujem.

???

Som ešte panna a aj moj priatel je panic a ked sme to spolu skúšali hrozne to bolelo ale aj on mi povedal že ho blel žaluď keď sa prvý raz vystriekal je to normálne? ...prosím poradte mi nemám moc skusenostíí

cickoš

Daj mail,robim to profesionalne,ale ak nechceš poradím Ti!
Najlepšia je poloha,že muž leži na chrbate,trošku v polosede.Ty si nad neho čupni,on Ťa pridržiava rukami a jemne si nastavíš penis presne na stred blanky,byva tam malá dierka,penis i mušličku si dobre nalubrikuj!Potom to musíš vydržať,musíš prudko dosadnuť,zacítiš rezno-tržnu bolesť a potečie trošku krvi. Bolesť však ustupi o chvíločku a prevýšia slastné pocity! Nerob to s gumou,nieje to tak dobre!Prvý sex si vychutnaj a nechaj partnera,nech sa Ti vystrieka na prsia,alebo do pusinky,ak to máš rada! Ak to nepôjde napíš mi email!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy sex - ako nato ked to boli? - Fórum - ZDRAVIE.sk