EX priatelka

Xena

no moj nazor je taky ,že normalne to nie je , ved ked sa stretnu nahodou napr.v meste ,tak nech sa pozdravia ale aby som sa stretavala s ex to nikdy,ved ked snim raz skončim ,viac ma nezaujíma, u mna je to tak z kamoša može byť moj frajer ale opačne to u mna nefunguje!!!!!!!!!!!!!!

silvikl

ok,potom sa ozvi.ale dufam,ze tam nicv nebude mat...ale ze ani nic od nej nevymazal=ze od nej nikdy nic nedostal a nic snou nema!

silvikl

jaaaj,tak to je ine....vies,keby ste si od zaciatku..asi by bolo cudne,keby mu len tak ides...alebo si vymysli co ja vieeem,ze dake melodie si chces pozriet..neviem.fakt,daco take

mary5

pretoze prvykrat ju podviedol este len pred par dnami je to uplne cerstve a nevieme co bude moze sa stat ze sa dame dokopy a nemusi chce to chvilu casu na premyslenie

silvikl

preco sa hanbis is tdo jeho mobilu?ja sa casto hravam na priatelovom mobile.je to normalne podla mna..len ty sa nebudes hrat :-) aj to je normalne.a smsky nehaldam ziadne,lebo viem,ze nemam ake :-) kokso,byt niekoho milenka?akoez nechcela by som..to Ti vyhovuje mary5?