Piercing - nos

Príspevok v téme: Piercing - nos
jahôdkaa

Čaute. Chcela by som sa spýtať...Mam čerstvý piercing - cca mesiac a v noci zo spanku som sa strašne buchla a začalo mi to trošku hnisať. Dostala som typ proti hnisu dávať si slaný roztok a obklady (sol + voda) alebo harmanček. Čo ste robili vy proti tomu? a ako zabranim, aby som sa do toho zasa nebuchla? Mám si zviazať ruky???? PS Môžem si na urýchlenie hojenia nahrievať noštek bio-lampou? za odpovede dakujem.

Lenusik666

caute,mam takyto problem,v pravom uchu mam 4 nausnice tesne vedla seba,tie prve tri su uplne v pohode,ale ta stvrta uz je cast v chrupavke,mam ju tam uz cca pol roka,este nikdy som nemala tu nausnicu vonku,no hrozne mi hnisa,a boli to,aj tie zvysne mi hnisaju,len bezbolestne,tuto stvrtu som si chcela dat von ale neslo to..hrozne to boli,prosim poradte mi co mam robit!dakujem

jahôdkaa

kurva, ja sa nemožem toho zapalu zbaviť. zvonka nad dierkou mam taký brbeň jak jebak a mam chuť to prepichnuť, len sa bojím, že to bude ešte horšie. jak sa toho zbavím do pičeee. nechcem na to dávať žiadne masti, lebo ževraj to by sa nemalo. slaný roztok mi vobec nezabera :((

barbinka

vecernica: nie každý si dáva do nosa krúžok. ja mám malinkatý kamienok. a hocikedy si ho môžem dať preč, keď už nebudem chcieť mať piercing. za deň tá dierka zarastie.

vecernica

sorry to je tak spatne,,,ked som bola vo vasom veku tak som nosila magneticke nausnice v nose. Moje telo by som nebastardila....ako krava by som si pripadala.to je len moj nazor,,prepichavajte sa znackujte kolko len chcete aj telata maju znacky ....

jahôdkaa

no ja uprednostňujem prepich. je to bezpečnejšie, aj keď bolestivejšie. no piercing ti môže vyrasť z kože, keď ti ho telo nepjíjme. proste ti vycestuje von a zostane ti mala jazvyčka - pri najlepšom. Ale z nosa ti nemá ako vyrasť, pretože všade okolo je chrupavka. Pri nose sa báť nemusiš. V obočku sa uchytí málokomu fakt. Radšej daj niečo iné ako obočko. Pupok sa napr hojí až rok...NOs je asi naj, aj ked najviac bolí. Najmenej bolí jazyk, ale s tým su starosti. Ked to chceš očistiť, musíš to vybrať von. Aj pera je dosť v pohode. Rýchlo sa hojí.

jabe

mne to tiez strelili, takze si myslim, ze to je jedno, ci si to das prepichnut alebo nastrelit vyber si lacnejsie aj tak ti to bude hnisat.

jabe

hej pol roka. teraz uz to je v pohode, ani neviem ze mam. necitim to vobec, to by som terz porovnala s nausnicou, ani ju necitis a ani ta neboli. inac aspon viem kedy budem chora, lebo tyzden pred nadchou mam zapaleny a nemozem vybrat, po nadche vsetko po starom. mozno tebe bude trvat mesiac max 2. inac kamoske hnisalo rok ale uz je tiez v pohode.

ssja

Jahôdke: Asi bol problém v tom, že mi to nastreľovali a tá naušnička ,,nevpadla" presne do dierky-((, ale pokúsim sa ešte raz, možná si nos dám tentoraz prepychnúť. A ako je to s tým ,,vyrastením" piercingu??? Píšeš, že Ti tak vyrástol z obočia???

jahôdkaa

a JEBE - to ti fakt hnisalo pol roka? bože...a teraz čo? vobec nebolí, naušnicu si možeš hýbať a tak a nič uplne v pohode??? ani nehnisa ? v salone mi povedali, že masti sú blbosť. ja davam ten slaný roztok a harmanček už týždeň a nič :(

jahôdkaa

Akože či mi to bránilo vo výhlade?? Nemám ho hore v nose ako je prepážka, ale normalne v dierke - krúžok. Zvykla som si hneď, no nikedy ma to trošku šteklí :) Prepichovali mi to ručne, nastrelovať nieje príliš bezpečné. BOlelo ma to jak sviňa,ale zvládla som. Mala osm už 2x v obočku, takže som vedela, čo ma čaka. V obočku sa mi to žial neujalo a vyrástlo mi to :( JEBE-jak ti to mohli vytrhnuť pre boha?? cez chrupavku ? šak toje nemožné